Bilgi Arşivi

2019 – 2020 AÖF Kayıt Yenileme Ne Zaman ?

AÖF Kayıt Yenileme Ne Zaman? Okulunu dışarıdan bitirmek zorunda kalan birçok Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin de en çok araştırma yaptığı konu başlıkları arasında yer alan güncel konularıdır. AÖF Kayıt Yenileme ne zaman yapılacak? Hangi tarihler arasında gerçekleştirilecek en çok arananlar arasında yer almaktadır. Kurum tarafından 2019 – 2020 takvim yılı için kayıt tarihleri yayımlanmış durumda!

AÖF Kayıt Yenileme Ne Zaman? Yeni kayıt yapacak öğrenciler elektronik kayıt ile de işlemlerini tamamlayabilecekler. Elektronik kaydı tercih etmeyen veya zorunlu nedenlerle elektronik kaydı yapılamayan öğrenciler ise Anadolu Üniversitesine gelerek kayıt yaptırabilecek. AÖF kayıt yenileme işlemleri ise aof.anadolu.edu.tr adresi üzerinden kayıt otomasyonu bağlantısı ile kayıt yenileme ekranı üzerinden gerçekleştirilecek.

AÖF Yeni Kayıt Tarihleri

ÖSYM tarafından Anadolu Üniversitesine Yerleştiren Öğrencilerin Elektronik Kayıt Tarihi: 19-21 Ağustos 2019

ÖSYM tarafından Anadolu Üniversitesine Yerleştiren Öğrencilerin Kayıt Tarihi: 19-23 Ağustos 2019

AÖF Kayıt Yenileme

Kayıt Yenileme ve Kayıt Onayı: 16 – 20 Eylül 2019

AÖF Kayıt Yenileme İşlemi Nasıl Yapılır?

AÖF Kayıt Yenileme İşlemi Nasıl Yapılır? AÖF kayıt yenileme işlemleri aof.anadolu.edu.tr adresi üzerinden Kayıt Otomasyonu bağlantısı ile Kayıt yenileme ekranı üzerinden gerçekleştirilecektir. Kayıt işlemini gerçekleştiren adaylar 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde ders seçimi yapabilecektir. Bir önceki kayıt yenilemede adayların kayıt yenileme işlemlerini Ziraat Bankası ATM’lerinden veya mobil bankacılık ile gerçekleştirileceği duyurulmuştu.

Sosyal Yardımlar

Sitede yer alan tüm içerikler bilgi içeriklidir. Sosyalyardimlasma.net ekibi olarak amacımız değerli kullanıcılarımmıza doğru bilgileri aktarmak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu