Sosyal Yardım Platformu

2019 Emeklilere En Yüksek Promosyon Veren Bankalar

2019 Emeklilere En Yüksek Promosyon Veren Bankalar

2019 yılında emeklilere en yüksek promosyon veren bankalar; Türkiye Ekonomi Bankası ve ING Bank’tır. Emeklilere yüksek promosyon veren bazı bankalar ise şunlardır:

 • Burgan Bank
 • ING Bank
 • Türkiye Ekonomi Bankası
 • Şekerbank
 • Ziraat Bankası
 • Garanti Bankası
 • Akbank
 • Fibabanka
 • İş Bankası
 • QNB Finansbank
 • Denizbank
 • Yapı Kredi Bankası

Emeklilere promosyon veren bankalar; emeklilerin emekli maaşlarını 3 yıl süre ile kendi bankalarından almaları şartı ile promosyon vermektedirler. Ayrıca bankalar maaşlarını taşıyan emeklilere çeşitli avantajlar da sunmaktadırlar. Bankacılık hizmetlerinden avantajlı olarak faydalanabilmelerini sağladıkları gibi; kişilerin emekli arkadaşlarının maaşlarını da taşımalarını sağlamaları halinde, kendilerine ek promosyonlar vermektedirler. Ayrıca bankacılık hizmetlerinden birinden yararlanmaları veya faturalarının otomatik ödeme talimatını vermeleri durumunda ek promosyonlar vermektedirler. Kişi emekli maaşını bir bankaya taşıdıktan ve promosyonunu aldıktan sonra; emekli maaşını başka bir bankaya taşıması için 3 yıl beklemesine gerek yoktur. Kişi eğer 3 yıl süresi dolmadan emekli maaşını başka bir bankaya taşımak ister ise; ilk bankadan aldığı promosyonu geri ödemesi gereklidir. Emekli maaşını taşıdığı bankanın promosyon hizmetinden de faydalanabilmektedir. Emeklilerin bankaların promosyon hizmetinden faydalanabilmeleri için bir maaş taşıma sınırları yoktur.

Ziraat Bankası Emeklilere Ne Kadar Promosyon Verir?

Ziraat Bankası’nın emeklilere verdiği promosyon tutarları şunlardır:

 • Ziraat Bankası’na maaşını taşıyan ve maaşı 1.000 TL’nin altında olan kişilere, 300 TL promosyon verilmektedir.
 • Ziraat Bankası’na maaşını taşıyan ve maaşı 1.000 TL ile 2.000 TL arasında olan emeklilere 375 TL promosyon verilmektedir.
 • Ziraat Bankası’na maaşını taşıyan ve maaşı 2.000 TL’nin üzerinde olan emeklilere 450 TL promosyon verilmektedir.

İş Bankası Emeklilere Ne Kadar Promosyon Verir?

İş Bankası’nın emeklilere verdiği promosyon tutarları şunlardır:

 • İş Bankası’na maaşını taşıyan ve maaşı da 1.000 TL’nin altında olan kişilere 300 TL promosyon verilmektedir.
 • İş Bankası’na maaşını taşıyan ve maaşı da 1.000 TL ile 2.000 TL arasında olan kişilere 375 TL promosyon verilmektedir.
 • İş Bankası’na maaşını taşıyan ve maaşı da 2.000 TL’nin üzerinde olan kişilere 450 TL promosyon verilmektedir.

Garanti Bankası Emeklilere Ne Kadar Promosyon Verir?

Garanti Bankası’nın emeklilere verdiği promosyon tutarları şunlardır:

 • Garanti Bankası’na maaşını taşıyarak promosyon alacak olan emeklilerin maaşları eğer 1.000 TL’nin altında ise; kendilerine 300 TL promosyon verilmektedir.
 • Garanti Bankası’na maaşını taşıyarak promosyon alacak olan emeklilerin maaşları eğer 1.000 TL ile 2.000 TL arasında ise; kendilerine 375 TL promosyon verilmektedir.
 • Garanti Bankası’na maaşını taşıyarak promosyon alacak olan emeklilerin maaşları eğer 2.000 TL’den fazla ise kendilerine 450 TL promosyon verilecektir.

Denizbank Emeklilere Ne Kadar Promosyon Verir?

Denizbank’ın emeklilere verdiği promosyon tutarı; emeklilerin maaşlarına göre değişiklik göstermektedir. Ancak Denizbank; maaşlarını ne kadar olursa olsun, maaşını bankasına taşıyan kişilere maksimum 450 TL promosyon vermektedir. Ayrıca Denizbank emeklilerin maaşlarını kendilerine taşıması için bir teşvik kampanyası da yapmaktadır. Buna göre; bir kişi eğer bir emeklinin maaşını Denizbank’a taşımasını sağlar ise, kendisine nakit olarak 100 TL verilmektedir. Ayrıca 450 TL emeklilere verilen promosyonu almaya hak kazanan kişilere Emekli Bonus kredi kartı alma hakkı da tanınmaktadır.

Akbank Emeklilere Ne Kadar Promosyon Verir?

Akbank’ın emeklilere vereceği promosyon tutarı 450 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca Akbank; emekli maaşını Akbank’a taşıyan kişilere, çeşitli avantajlar da sunmaktadır. Emeklilerin emekli maaşlarını Akbank’a taşımaları halinde; ilgili emekliler Akbank şubelerinden işlem yaparken daha öncelikli olabilme hakkını elde edeceklerdir. Ayrıca havale veya EFT işlemi yapmaları gerektiğinde de; kendilerinden herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir.

Fibabanka Emeklilere Ne Kadar Promosyon Verir?

Fibabanka’nın emeklilere verdiği promosyon tutarı şunlardır:

 • Fibabanka’ya emekli maaşını taşıyan kişilerin eğer maaşları 1.000 TL ve altında ise; alabilecekleri promosyon tutarı 330 TL’dir.
 • Fibabanka’ya emekli maaşını taşıyan kişilerin eğer maaşları 1.000 TL ile 2.000 TL arasında ise; alabilecekleri promosyon tutarı 415 TL’dir.
 • Fibabanka’ya emekli maaşını taşıyan kişilerin maaşları eğer 2.000 TL’den fazla ise; alabilecekleri promosyon tutarı 500 TL’dir.

Yapı Kredi Bankası Emeklilere Ne Kadar Promosyon Verir?

Yapı Kredi Bankası’nın emeklilere verdiği promosyon tutarları şunlardır:

 • Yapı Kredi’ye maaşını taşıyan ve 1.000 TL’nin altında maaş alan kişiler; 300 TL promosyon alabilmektedirler.
 • Yapı Kredi’ye emekli maaşlarını taşıyan ve 1.000 TL ile 2.000 TL arasında maaş alan kişiler; 375 TL promosyon alabilmektedirler.
 • Yapı Kredi’ye emekli maaşlarını taşıyan ve 2.000 TL’den daha fazla maaş alan kişiler; 450 TL promosyon alabilmektedirler.

Ayrıca Yapı Kredi Bankası’ndan promosyon kazanan kişiler; 150 TL nakit puan da kazanmaktadırlar.

Şekerbank Emeklilere Ne Kadar Promosyon Verir?

Şekerbank’ın emeklilere verdiği promosyon tutarı; normal şartlarda 300 TL ile 450 TL arasında değişiklik göstermektedir ve kişilerin alabilecekleri promosyon tutarlarını emekli maaşlarının tutarları belirlemektedir. Ancak kişilerin aldıkları promosyona ek olarak 150 TL promosyon daha kazanma hakları bulunmaktadır ve kişilerin bu ek ücreti alabilmeleri için; 2 adet faturalarının otomatik ödeme talimatlarını vermiş olmaları lazım. Bu durumda; Şekerbank’a emekli maaşını taşıyıp, otomatik ödeme talimatı veren kişiler 450 TL ile 600 TL arasında promosyon alma hakkı elde edebilmektedir.

QNB Finansbank Emeklilere Ne Kadar Promosyon Verir?

QNB Finansbank’ın emeklilere verdiği promosyon tutarı; 700 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Ancak kişinin aldığı promosyon tutarı da maaşının tutarı ile doğru orantılıdır. QNB Finansbank’tan 700 TL promosyon almak isteyen bir kişinin; QNB Finansbank’ın herhangi bir bankacılık ürününü kullanması gereklidir ve bu kişinin en az 3 yıl boyunca emekli maaşını QNB Finansbank’tan alması gereklidir.

Türkiye Ekonomi Bankası Emeklilere Ne Kadar Promosyon Verir?

Türkiye Ekonomi Bankası’nın emeklilere verdiği promosyon tutarları şunlardır:

 • Türkiye Ekonomi Bankası’na emekli maaşını taşıyan ve 1.000 TL’nin altında maaş alan bir kişi; 850 TL promosyon almaktadır.
 • Türkiye Ekonomi Bankası’na emekli maaşını taşıyan ve 1.000 TL ile 2.000 TL arasında maaş alan bir kişi; 925 TL promosyon almaktadır.
 • Türkiye Ekonomi Bankası’na emekli maaşını taşıyan ve 2.000 TL’nin üzerinde maaş alan bir kişi; 1.000 TL promosyon almaktadır.

ING Bank Emeklilere Ne Kadar Promosyon Verir?

ING Bank’ın emeklilere verdiği promosyon tutarı; 900 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Kişilerin ING Bank’tan alabileceği emekli promosyonunun tutarını, aldıkları maaşlar belirlemektedir. Ayrıca kişiler eğer ING Bank üzerinden 2 adet faturalarına otomatik ödeme talimatı vermiş iseler; 250 TL daha promosyon alabilmektedirler. Kişiler emekli bir arkadaşlarının emekli maaşını ING Bank’a taşımalarını sağlamış iseler; kendilerine ek olarak 150 TL promosyon daha verilmektedir. ING Bank’ın mobil uygulamasını kullanan kişilere ise; ek olarak 50 TL promosyon verilmektedir.

Burgan Bank Emeklilere Ne Kadar Promosyon Verir?

Burgan Bank’ın emeklilere verdiği promosyon tutarları; kişinin maaşına göre değişmektedir ve belirlenen üst limit ise 450 TL olarak belirlenmiştir.

İsteğe Bağlı Emeklilik Şartları Nelerdir?

Asgari Ücretten Emekli Olan Ne Kadar Maaş Alır?

4A Emeklilik Hesaplama Tablosu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM