Bilgi Arşivi

2020 Eminevim Araba Organizasyon Ücreti Ne Kadar?

2020 yılında Eminevim araba organizasyon ücreti; satın alınacak olan aracın tutarına göre değişiklik göstermektedir. Talep edilecek olan organizasyon ücreti, sisteme dahil olurken Eminevim tarafından müşterilerine bildirilmektedir. Sonrasında da herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Banka kredisi ile uğraşmadan, faiz ödemeden araç sahibi olabilmeyi sağlayan Eminevim; bankaların kredi tahsis ücretleri ve sigorta masrafları ile kıyaslandığında, oldukça makul oranda bir organizasyon ücreti talep etmektedir. Ödenecek olan taksit tutarını, vade sayısını, peşinat veya ara ödeme yapıp yapmayacağını belirleme imkanını Eminevim müşterilerine sunmaktadır. Aracın ücretinin %6’sından fazlası, organizasyon ücreti olarak talep edilmemektedir.

Eminevim Araba Organizasyon Ücreti Nedir?

Eminevim, müşterilerine herhangi bir şekilde faiz uygulamadan onları istedikleri evler ve arabalar ile buluşturan bir firmadır. Faiz uygulamadığı için firmanın şubelerinin elektrik, kira, su, çalışanların maaşı gibi masraflarını karşılayacak bir gelire ihtiyaç duymaktadır. Bunu da organizasyon ücreti adı altında müşterilerinin aldıkları araçların tutarlarından belirli bir miktarda ücret tahsil ederek yapmaktadırlar.

eminevim araba1

Eminevim Araba Organizasyon Ücretine Taksit Yapılır Mı?

Eminevim’in yaptığı son yenilik ile beraber organizasyon ücretini taksit ile ödeyebilmek mümkün olmaktadır. Organizasyon ücretinin yarısı peşin talep edilmektedir. Kalan yarısını ise; 6 taksit ile ödeyebilmek mümkün olmaktadır. Dönem dönem organizasyon ücretini ödemeyi kolaylaştıracak kampanyalar yapılmaktadır ve bu kampanyaların sonlanma tarihleri bulunmaktadır. https://www.eminevim.com/ adresinde haberler kısmından bu kampanyalar takip edilebilmektedir.

Eminevim Araba Organizasyon Ücreti Ne Kadar Ödenmektedir?

Eminevim aracılığı ile araba alacak olanların ödemeleri gereken Eminevim araba organizasyon ücreti, alacakları arabanın tutarına göre değişiklik göstermektedir. Alınacak arabanın tutarının %5 ile %6’sı arasında bir organizasyon ücreti talep edilmektedir. Örnek vermek gerekir ise; 120.000 TL değerinde bir araç alacak olan kişi, %6’dan hesaplandığında Eminevim’e 7.200 TL organizasyon ücreti ödemelidir.

eminevim araba2

Eminevim Araba Almak İçin Güvenilir Bir Firma Mıdır?

Eminevim, 1991 yılından beri hizmet veren bir firmadır. Kuruluşundan bugüne kadar binlerce kişiyi hem ev hem de araba sahibi yapmış olan bir firmadır. Faizsiz bir şekilde ev ve araba sahibi olmayı sağlamaktadır. Şimdiye kadar problemsiz bir şekilde ev ve araba sahibi olmasını sağladığı kişiler referansı olduğu için güvenilir bir firma olarak kabul edilmektedir. Banka kredisi ile uğraşmak istemeyen, bankalardan kredi alamayan, araba almak için belirli bir birikimi olmayan, kira öder gibi araba sahibi olmak isteyen kişiler için tercih edilebilecek bir firmadır.

Eminevim İle Araba Alma Yöntemleri Nelerdir?

Eminevim ile araba almak isteyenlere çekilişli ve çekilişsiz olmak üzere pek çok yöntem sunulmaktadır. Herkes kendi bütçesine ve şartlarına uygun olan yöntem ile araba alabilmektedir.

Bu yöntemler ise şöyledir:

  • Çekilişli sistem: Araç satın almak isteyen kişiler; tercih ettikleri vade seçeneklerine ve araçlarının fiyatlarına göre belirli gruplara dahil edilmektedirler. Bu gruptaki kişiler arasında noter huzurunda çekiliş yapılmaktadır. Her ay gruptaki bir kişi istediği araca sahip olabilmektedir.
  • Vade ortası sistem: Çekilişe girmeden araç satın almak isteyenlerin tercih ettikleri bir sistemdir. Peşinat talep edilmemektedir. Geri ödeme yapılacak olan vade sayısının yarısında istenen araç teslim alınabilmektedir. Vade sınırı olmadığı için araç almak isteyenler, bütçelerine göre bir taksitlendirme planı yapabilmektedirler.
  • Peşinatlı sistem: İstekleri doğrultusunda çekilişsiz, peşinatlı bir sisteme dahil olabilmektedirler. Tercih edecekleri taksit tutarına ve ödeyecekleri peşinat miktarına göre araçlarını teslim alabilecekleri tarihi öncesinde kesin olarak bilmektedirler. Eminevim araba organizasyon ücreti ise; bütün sistemlerde talep edilmektedir.

Sosyal Yardımlar

Sitede yer alan tüm içerikler bilgi içeriklidir. Sosyalyardimlasma.net ekibi olarak amacımız değerli kullanıcılarımmıza doğru bilgileri aktarmak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu