Emeklilik

SGK ve Bağ-Kur Emeklisine Banka Promosyon Müjdesi

SGK ve Bağ-Kur Emeklisine Banka Promosyon Müjdesi, emeklilere bankalardan müjdeli haber var. Bankalar arasında kıyasıya süren emekli kapma yarışı son hızla devam ediyor. Öyle ki bankalar 3 yıllık sözleşme için 900TL’ye varan promosyon ödemeleri veriyor. Sunulan imkanlar bu kadarla da sınırlı kalmayıp emekli maaşını gününden 2 gün önce çekme imkanı da sunuyor. Ayrıca bankaya emekli müşteri getirene 125TL ekstra ödeme sağlayan bankalarımız da mevcuttur.

SGK ve Bağ-Kur Emeklisine Müjde, SGK ve Bağ-Kur emeklilerine bankaların sağladığı tüm olanakları yazımızda bulabileceksiniz. Bazı bankalar maaşa göre 300, 375 ve 450 lira olarak belirlenen taban promosyonu artırırken; faizsiz 2 gün erken maaş, emekli müşteri kazandırana 100-125 lira ekstra promosyon ödeme uygulamalar da var.

AKBANK: 450TL’ye varan ödeme yapıyor. ATM’lerden ücretsiz para çekme, bedava havale-EFT, kredilere özel faiz gibi imkanlar sunuyor. Emekliler, maaşları yatmadan 2 gün önce hesaptan para çekebiliyor.

DENİZBANK: 450TL’ye varan ödeme yapıyor. Emekli maaşı müşterisi kazandıranlara da 100TL veriyor. Alışveriş ve faturalarda indirim, özel faizli kredi gibi uygulamaları var.

FİBABANKA: Maaşa göre 330, 415, 500TL promosyon ödüyor.

ING: 450TL’ye varan ödemeye ek olarak emekliler, 2 otomatik fatura talimatı vererek 250TLbir emekli arkadaşını getirerek 150TL ve ING Mobil kullanarak 50TL ek nakit promosyon kazanabiliyor.

İŞ BANKASI: 450TL’ye varan ödeme yapıyor. Kredi kartı ücreti almıyor, özel faiz, ücretsiz havale ve EFT imkanları sağlıyor.

QNB FİNANSBANK: Emekli maaşını taşıyıp herhangi bir bankacılık ürününü kullananlara 700TL’ye varan ödeme yapıyor. Ayrıca emekli tanıdıklarını getirenlere 125TL ödüyor.

ŞEKERBANK: 450TL’ye varan ödeme yapıyor. 2 otomatik ödeme talimatına 150TL ek nakit veriyor. Ücretsiz havale-EFT, hesap işletim ücreti muafiyeti, şubede işlem önceliği, eve teslim maaş imkanları sunuyor.

TEB: 450TL’ye varan ödeme yapıyor. Emekli müşteri getirenler de 100TL nakit kazanıyor.

Sosyal Yardımlar

Sitede yer alan tüm içerikler bilgi içeriklidir. Sosyalyardimlasma.net ekibi olarak amacımız değerli kullanıcılarımmıza doğru bilgileri aktarmak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu