Emeklilik

SGK ve Bağ-Kur Emeklisine Banka Promosyon Müjdesi

SGK ve Bağ-Kur Emeklisine Banka Promosyon Müjdesi, emeklilere bankalardan müjdeli haber var. Bankalar arasında kıyasıya süren emekli kapma yarışı son hızla devam ediyor. Öyle ki bankalar 3 yıllık sözleşme için 900TL’ye varan promosyon ödemeleri veriyor. Sunulan imkanlar bu kadarla da sınırlı kalmayıp emekli maaşını gününden 2 gün önce çekme imkanı da sunuyor. Ayrıca bankaya emekli müşteri getirene 125TL ekstra ödeme sağlayan bankalarımız da mevcuttur.

SGK ve Bağ-Kur Emeklisine Müjde, SGK ve Bağ-Kur emeklilerine bankaların sağladığı tüm olanakları yazımızda bulabileceksiniz. Bazı bankalar maaşa göre 300, 375 ve 450 lira olarak belirlenen taban promosyonu artırırken; faizsiz 2 gün erken maaş, emekli müşteri kazandırana 100-125 lira ekstra promosyon ödeme uygulamalar da var.

AKBANK: 450TL’ye varan ödeme yapıyor. ATM’lerden ücretsiz para çekme, bedava havale-EFT, kredilere özel faiz gibi imkanlar sunuyor. Emekliler, maaşları yatmadan 2 gün önce hesaptan para çekebiliyor.

DENİZBANK: 450TL’ye varan ödeme yapıyor. Emekli maaşı müşterisi kazandıranlara da 100TL veriyor. Alışveriş ve faturalarda indirim, özel faizli kredi gibi uygulamaları var.

FİBABANKA: Maaşa göre 330, 415, 500TL promosyon ödüyor.

ING: 450TL’ye varan ödemeye ek olarak emekliler, 2 otomatik fatura talimatı vererek 250TLbir emekli arkadaşını getirerek 150TL ve ING Mobil kullanarak 50TL ek nakit promosyon kazanabiliyor.

İŞ BANKASI: 450TL’ye varan ödeme yapıyor. Kredi kartı ücreti almıyor, özel faiz, ücretsiz havale ve EFT imkanları sağlıyor.

QNB FİNANSBANK: Emekli maaşını taşıyıp herhangi bir bankacılık ürününü kullananlara 700TL’ye varan ödeme yapıyor. Ayrıca emekli tanıdıklarını getirenlere 125TL ödüyor.

ŞEKERBANK: 450TL’ye varan ödeme yapıyor. 2 otomatik ödeme talimatına 150TL ek nakit veriyor. Ücretsiz havale-EFT, hesap işletim ücreti muafiyeti, şubede işlem önceliği, eve teslim maaş imkanları sunuyor.

TEB: 450TL’ye varan ödeme yapıyor. Emekli müşteri getirenler de 100TL nakit kazanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu