2023 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

2023 senesi için Türk Telekom’un bedava internet hizmeti kapsamındaki kampanyaları şu şekildedir:

 • Sil Süpür Kampanyası
 • ArayanıBil Kampanyası
 • e-Fatura Kampanyası
 • 5G Bedava İnternet Kampanyası
 • Sosyal Medya Kampanyası
 • Mor İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet imkanı sunarak müşterilerin ihtiyaçlarına karşılık vermeyi hedefler. Kullanıcı dostu fırsatlarla müşterilerinin karşısına çıkar ve oldukça fazla miktarda bedava internet dağıtır.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Nedir?

Türk Telekom Sil Süpür oyunu her hafta pek çok kişiye hediye internet dağıtan bir oyundur. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını akıllı telefonlara indirerek bu oyun oynanabilir. Uygulamayı indirdikten sonra müşteri bilgilerinizle sisteme giriş yaparak Sil Süpür oyununu her hafta oynayabilirsiniz. Sistem haftada bir kez kendini yenilediği için her hafta yeniden şansınızı deneyebilirsiniz.

Sil Süpür Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Sil Süpür oyununu oynayabilecek olan kişiler şöyledir:

 • BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil dışında Türk Telekom müşteri olan ve faturasız hat kullanan kişiler
 • Avea, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşım yapabilen müşteriler

Oyun sonrasında elde edilen internet hakkı belirlenen süre kapsamında kullanılmalıdır. Bu internet hakları sonraki süreçlere aktarılamaz.

Türk Telekom Sil Süpür Hediyeleri Nelerdir?

Sil Süpür oyunundan kazanılan hediyeler şöyle sıralanabilir:

 • 1 ay Muud Premium Üyeliği
 • Haftalık 30 GB, 10 GB, 5 GB, 2 GB, 1 GB, 500 MB ve 250 MB hediye internet
 • 1 haftalığına Instagram, Twitter, Facebook ve YouTube için geçerli 5 GB ve 2 GB internet pakedi
 • 1 hafta kullanılabilen WhatsApp için geçerli 4 GB, 2 GB ve 1 GB internet pakedi
 • Sadece geceleri (00.00 – 06.00) geçerli 10 GB ve 5 GB internet pakedi
 • Haftalık 30 GB, 10 GB, 5 GB, 2 GB, 1 GB, 500 MB, 250 MB ve 100 MB hediye internet
 • 1 günlüğüne Instagram, Twitter, Facebook ve YouTube için geçerli 2 GB ve 1 GB internet pakedi
 • 5 ya da 2 günlüğüne geçerli ve sadece gündüzleri (08.00 – 16.00) kullanılan 5 GB ya da 2 GB’lık internet pakedi
 • 2 gece geçerli 10 GB ya da 5 GB internet
 • Haftalık veya günlük olarak her yöne 250 yada 100 dakika bedava konuşma hakkı
 • Bir gün boyunca tüm Türk Telekom aboneleriyle sınırsız süre boyunca konuşma hakkı

Muud Nedir?

Muud bir müzik dağıtım platformudur. Birkaç saniye içinde üye olarak arşivde yer alan şarkı ve müzikleri dinlemek mümkündür. Son sayılara göre Muud’un arşivinde 3 milyon yerli ve yabancı şarkı bulunur. Bilgisayar ve akıllı telefon uygulaması üzerinden dinlenebilen bu müzikleri kendi listenize alarak kişisel dinleme listeleri oluşturmak mümkündür. 2020 itibariyle IOS ve Android işletim sistemleri olan cihazlarda kullanılabilir haldedir. Şimdilik çevrimdışı müzik dinleme fırsatı bulunmayan bu uygulama Türk Telekom’un sunduğu bir hizmet olarak bilinir.

Türk Telekom ArayanıBil Kampanyası Nedir?

Türk Telekom ArayanıBil aboneliği müşterilerine belirli periyotlarda bedava internet pakedi sunan bir tarifedir. Bu tarifeye aylık olarak üye olan kişiler haftalık 1 GB, 6 aylık üye olan kişiler ise aylık 1 GB bedava internet kullanabilirler. Her faturalı yada faturasız müşteri bu hizmetten bir kere faydalanabilir. Aylık abonelik için PLUS yazıp 7065’e mesaj atılırken 6 aylık abonelik için aynı mesaj 7066’ya atılır.

Türk Telekom e-Fatura Hizmeti Nasıl Çalışır?

Türk Telekom’un e-Fatura hizmeti fırsatından yararlanan kişilerin hesabına otomatik olarak 1 GB internet yüklenir. Telefonunuzun mesaj kısmına girip 1GB yazıp boşluk bırakmanız ve sonrasında e-posta adresinizi yazıp 3008’e mesaj göndermeniz gerekmektedir. Mesaj örneği olarak şu verilebilir: 1GB  ahmet@example.com. Her müşteri bu kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir. Kampanyaya geçildikten sonra müşterilerin faturaları e-posta olarak onlara gönderilir. Kağıda basılı fatura devrini kapatan bu uygulama hem işlerin daha hızlı yapılmasını sağlar hem de çevreni korunmasına katkıda bulunur.

Türk Telekom 4.5G Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

4.5G hediye internet pakedi Türk Telekom’un 4.5G’ye geçiş yapan müşterilerine sunduğu bir hizmettir. 4.5G 30GB yazıp 5555’e mesaj atan müşterilerin hatlarına 1 ay boyunca kullanabilecekleri 30 GB internet yüklenir. Bu işlemi yapmadan evvel eski sim kartınızı 4.5G ile uyumlu bir modelle değiştirmeniz gerekir. 16.07.2019 tarihinden önce Türk Telekom faturalı hat abonesi olmuş kişiler kampanyadan faydalanabilirler. Kampanyaya sadece bir defa katılmak mümkündür ve yüklenen internet hakkı bir sonraki aya devredilemez. İşlem başvurusunu iptal etmek için IPTAL 4.5G 30GB yazıp 5555’e mesaj atmak yeterlidir. Türk Telekom bedava internet hakkınızı böylelikle hattınızdan çeker.

Hediye Sosyal Medya Kampanyası Nasıl İşler?

Hediye sosyal medya internet pakedi sayesinde WhatsApp, Facebook ve Twitter’da harcadığınız internet esas internet pakedinizden düşmez. Sadece kadınlar bu kampanyadan faydalanabilir ve kampanya başvurusu yapan kişilerin Türk Telekom’un Selfy hizmetinden faydalanmıyor olması gerekir. Bir ay içerisinde 25 TL’den fazla yapılan TL yüklemelerinde kişilerin hattına alttaki miktarlar kadar data pakedi yatar:

WhatsApp için 1 GB

Facebook ve Twitter için toplamda 1GB

SOSYAL PAKET yazıp 5555’e mesaj atarak bu fırsattan faydalanmak mümkündür.

Selfy Nedir?

Türk Telekom Selfy genç müşterilere sunulan ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir tarifedir. 25 yaşın altındaki tüm aboneler SELFY yazıp 4545’e mesaj atarak bu tarifeye üye olabilirler. Hattı kendi üzerine olmayan müşteriler kimlik numaralarını 4545’e mesaj atarak aynı hizmetten faydalanabilirler. Müşterilerine çeşitli fırsatlar sunan bu hizmet aynı zamanda bedava internet fırsatı da sunar.

Selfy Mor Hediye Kampanyası Ne İşe Yarar?

Selfy’nin mor hediye kampanyası faturasız hattı olan kişilere 1 GB internet kazandırır. Bu hak Mor Paketler’e üye olan kişiler için geçerlidir. MOR HEDIYE yazıp 4545’e mesaj atınca hediye internet başvurusu yapılmış olur. Böylelikle her ay 25 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapınca hatta otomatik olarak hediye internet de yüklenir. Kampanyadan faydalanmak için Hediye 1 GB kampanyasından yararlanmıyor olmak gerekir. Kampanya 2020 yılı için geçerli değildir.

Selfy Hediye 1 GB Fırsatı Nedir?

Selfy’den Hediye 1 GB kampanyası Dopdolu tarifesine üye olan Selfy üyeleri için geçerli olan bir hediye internet kampanyasıdır. Dopdolu tarifesinin 1, 2 yada 3 GB’lık paketlerinden birine üye olan kişiler DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e mesaj atarak hediye kazanabilirler. Başvuruyu yapmadan evvel 48 saat içinde minimum 30 TL yüklenmişse hediye internet otomatik olarak hatta yüklenir. Başvuru yaptıktan 30 gün sonra aynı miktarda TL yüklemesi yapılırsa da aynı şey olur. Kampanya son başvurularını 31 Aralık 2019 tarihinde almıştır. Son bilgilere göre yeni başvuru alımı gündemde değildir.

Türk Telekom EBA Kampanyası Nedir?

Eğitim Bilişim Ağı kampanyası Türk Telekom tarafından sunulan ve uzaktan eğitim için kullanılan bir internet hizmetidir. Öğrenci ve öğretmenler tarafından kullanılabilir ve hem faturalı hem de faturasız hatlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında EBA’nın resmi sitesinde ve mobil uygulamasında 1 ay boyunca kullanılabilecek 8 GB’lık internet hatlara yatar. Türk Telekom bedava internet hizmetleri arasında eğitim amaçlı sunulan tek hizmet budur.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir ?

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir ?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu