Sosyal Yardım Platformu

2019 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

2019 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

2019 Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile sizlerle buluşmaya devam ediyor. Bulunduğunuz tarifelerinize ek olarak Bedava İnternet Kampanyaları telefonları elden düşürmeyecek kadar çok ve güzel. Türk Telekom ile gece demeden gündüz demeden kendinize uygun olarak kullanabileceğiniz çok ama çok Bedava İnternet Kampanyaları bulunmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet kampanyalarını sizler için güncel olarak yazımızda topladık. Türk Telekom kullanıcıları için sürekli olarak belirli kampanyaları ile müşterilerinin memnuniyetini artırma hedefindedir. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Türk Telekom Bedava İnternet paketlerini Türk Telekom Hediye Ücretsiz İnternet nasıl yapılır yazımızdan güncel olarak takip edebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Sosyal Tarifelerine Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy Sosyal kampanyalarından herhangi birine gelenlere tarifelerine ek 2 GB, 3 GB ve 5 GB Bedava İnternet verilmektedir. Sizde kendinize uygun Türk Telekom Selfy Sosyal paketlerinden birine gelin tarifenize ek olarak Bedava İnternetinizi hemen alın.

Üstelik Türk Telekom Selfy Sosyal Paket kampanyalarından herhangi birinde bulunduğunuz müddetçe tarifenize ek Bedava İnternet hediyesinden faydalanabilirsiniz. Bedava İnternet sadece 1 Ay ile sınırlı değildir. Tarifede bulunduğunuz her ay için düzenli olarak Bedava İnternetiniz hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Selfy Sosyal Tarifelerine Nasıl Katılabilirim?

 • Kampanyadan yararlanmak için Selfy’li olman ve Faturalı Sosyal S, M, L ve X Large Tarifelerinden birisine kayıtlı olmanız gerekli. Sosyal S, M, L ve X Large Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsiniz.
 • Tarifeye kaydolduktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren “SOZ” yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsiniz. Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücreti üzerinden 12 fatura dönemi boyunca 20 TL indirimli olarak yararlanabilirsiniz.
 • Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’liysen SOSYALSMAL, SOSYAL MEDİUM,  SOSYAL LARGE ve SOSYAL X LARGE bir tanesini seçerek 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilseniz SOSYAL SMAL, SOSYAL MEDİUM,  SOSYAL LARGE ve SOSYAL X LARGE TC Kimlik Noyazıp 4545’e SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Prime Cepten 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Prime Cepten 30 GB Bedava İnternet kampanyası ile Prime tarifelerine gelenler telefonu ellerinden bırakamayacak. Türk Telekom Prime Tarifesine gelenlere ilk üç aya özel 30 GB Bedava İnternet verilecektir. Belirtilen koşulları sağlayan müşterilere kampanya kapsamında 3 fatura dönemi geçerli ücretsiz ek 30GB cepten internet faydası sunulacaktır.

Türk Telekom Prime kampanyasının geçerli olduğu tarihler arasında yeni hat tesisi, numara taşıma ve Şirketimizce sunulan bireysel faturasız tarifelerden geçiş yoluyla faturalı Prime Eksper 10GB, Prime Eksper 15GB, Prime Eksper 20GB, Prime Eksper 25GB, Prime Ekstra 1GB, Prime Ekstra 15GB, Prime Ekstra 20GB, Prime Ekstra 25GB, Prime KatKat 10GB, Prime KatKat 15GB tarifelerine geçiş yapan ve 4.5G uyumlu cihaza ve SIM karta sahip olan müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.

Türk Telekom’a gelin Prime ayrıcalıklarından sizlerde faydalanın. Üstelik Bedava İnternet bu kadar ile sınırlı değil tarifemize gelen müşterilerimize Muud Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketleri Prime Ayrıcalık kampanyası ile 24 ay boyunca ücretsiz! Türk Telekom Prime Tarifesi kapsamında e-dergi kullanım hakkınız ve uygulamada geçerli sınırsız internetiniz bulunmaktadır.

Türk Telekom Prime Cepten 30 GB Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirim?

 • Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında yeni hat tesisi, numara taşıma ve Şirketimizce sunulan bireysel faturasız tarifelerden geçiş yoluyla faturalı Prime Eksper 10GB, Prime Eksper 15GB, Prime Eksper 20GB, Prime Eksper 25GB, Prime Ekstra 1GB, Prime Ekstra 15GB, Prime Ekstra 20GB, Prime Ekstra 25GB, Prime KatKat 10GB, Prime KatKat 15GB tarifelerine geçiş yapan ve 4.5G uyumlu cihaza ve SIM karta sahip olan müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir. Belirtilen koşulları sağlayan müşterilere kampanya kapsamında 3 fatura dönemi geçerli ücretsiz ek 30GB cepten internet faydası sunulacaktır.
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler PRIME EK 30GB yazıp 5555’e SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir. İlgili kampanya aboneliğinin başlatılması akabinde müşterilere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan data faydası kullanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgi verilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı sadece yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanması akabinde talebin iletildiği fatura dönemi itibariyle kampanya kapsamında sunulan aylık ek 30GB internet faydasından faydalanılmaya başlanacaktır. Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir. Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde verilen indirim iptal edilecek olup, ilgili tarifeler dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde verilen indirim iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi 3 fatura dönemi olup, bu süre içinde kullanılmayan faydalar bir sonraki dönem devretmeyecektir. Kampanya kapsamında kazanılacak olan data kullanım hakkı ilk ay müşterinin kampanya katılımı ile fatura dönemi arasında sürede geçerli olup, takip eden 2 fatura döneminde ek 30GB internet faydasından yararlanmaya devam edebilecektir. Geçerlilik süresi sonunda ilgili data hakkı sona erecektir. İlgili data hakkının sona ermesinin ardından yapılacak internet kullanımları mevcut tarife üzerinden devam edecektir.

Türk Telekom Ev İnterneti, Cebine Gelsin Bedava 4 GB İnternet

Türk Telekom Cebine Gelsin Fiber Ev İnterneti tarifelerinden herhangi birine tarifelerine ek cep mobil Bedava 4 GB İnternet verilmektedir. Türk Telekom Ev İnterneti benim için internet evde fiber hız cepte bol GB demek. Türk Telekom evde internete gelin her ay 4GB mobil internet cebinize gelsin. Türk Telekom’a hemen başvurun, Türk Telekom evde internetin sunduğu avantajlardan siz de faydalanın!​​​​​​​​​​

Türk Telekom Ev İnterneti Cebine Gelsin Bedava 4 GB İnternet Nasıl Başvurabilirim?

 • Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli her şey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında Türk Telekommobil hattına 24 aylık kampanya süresi boyunca her ay, ücretsiz 4 GB Mobil İnternet Paketi tanımlanacaktır. Paket aşım ücretleri kampanya kapsamına dahil olmayıp Abone’nin hizmet faturasına ayrıca yansıtılacaktır.
  Abone’nin ücretsiz 4 GB Mobil İnternet Paketinden yararlanabilmesi için;
 • İnternet aktivasyonu tamamlandıktan sonra EVDECEPTE yazıp5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak Tarife hariç tüm bireysel faturalı müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilir.
 • Türk Telekom Evde İnternet başvurusunun yapıldığı TCKN bilgisi ile Türk Telekom Mobil numarasının aynı TCKN’ye ait olması zorunlu değildir.

Her GSM numarası kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir. Birden fazla abonelik yapılması durumunda, farklı GSM numaraları ile birden fazla kez kampanyadan yararlanabilir.

https://www.cepyo.com/turk-telekom-bedava-internet-paketi-kampanyalari/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM