2023 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

2023 yılında Turkcell bedava internet kampanyaları; Turkcell uygulamaları üzerinden veya özel günlerde kazanılabilmektedir. Turkcell abonelerine doğum günlerinin yanı sıra özel günlerde de bedava internet kazanabilme şansı sunmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Kazanılabilecek Olan Uygulamalar Hangileridir?

Turkcell abonelerinin hediye internet kazanabilmek için indirebileceği uygulamalar aşağıda verilmiştir:

  • App Market
  • Goller Cepte
  • Fizzy
  • GNÇ Çatlat
  • Turkcell Dergilik
  • TV+ üyeliği
  • Dijital Operatörüm uygulaması

Turkcell Doğum Günü Özel Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell Platinum üyesi olan müşterilerine, doğum günlerinde bedava internet hizmeti sunmaktadır. Platinum üyesi olmak dışında herhangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Hat sahibinin bildirilmiş olan doğum tarihi geldiğinde; Turkcell’den doğum gününü kutlayan bir mesaj gelmektedir ve sonrasında internet paketi hatta tanımlanmaktadır. Bu paket sadece 1 GB olmaktadır. Aynı zamanda sadece 1 gün geçerlidir.

Turkcell Sim Anneler Günü Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell hata sahip olan anneler, Anneler Günü’nde bedava internet kullanabilmektedirler. 2018 yılından beri Turkcell’in sunduğu bir kampanyadır. Anneler Günü’nün olduğu hafta boyunca kullanabilmeleri için 1 GB internet hediye edilmektedir. Turkcell Sim uygulaması üzerinden bu hizmetten yararlanılabilmektedir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, çocuklarım ve ayrıcalıklarım menüsü kullanılmalıdır.

4.5 G Kullanıcılarına Özel Turkcell Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell abonelerinin 4.5 G’ye geçiş yapması durumunda, hediye internet kazanabilmesi mümkündür. Faturasız hat kullanıcılarına sunulan bir hizmettir. Hattını 4.5 G’ye uyumlu hale getirmek için gerekli işlemleri tamamlayan hazır kartlılara 10 GB bedava internet verilmektedir. Verilen 10 GB hediye internet ise 30 gün süresince geçerli olmaktadır.

Turkcell’in Ramazan Kampanyasının Detayları Nelerdir?

Ramazan süresince ve sahurda hem faturalı hem de faturasız hattı olanlara bedava internet sunulmaktadır. Hediye internet kazanmak isteyenlerin Bip uygulamasını indirmesi ve Bip aracılığı ile 20 arkadaşına mesaj göndermesi gerekmektedir. Ardından hediye internet için hak kazananlara 20 GB hediye edilmektedir. Hediye edilen internet için ise herhangi bir kullanım sınırı bulunmamaktadır. Video izleyerek, sosyal medyada gezinerek, oyun oynayarak, insanlar ile mesajlaşarak veya araştırma yaparak kullanılabilmektedir.

Turkcell GNÇlilere Bip Aracılığı İle Verilen Bedava İnternet Ne Kadardır?

Turkcell GNÇlilerin Bip indirerek 2 GB internet kazanabilmeleri mümkündür. Tek seferliğine elde edilebilecek bir hizmettir. Bundan yararlanabilmek için sadece Bip’i indirmek yetmemektedir. Aynı zamanda Bip üzerinden GNÇ kanalını takip etmeleri gerekmektedir. Otomatik olarak hatlarına 2 GB internet yüklenmektedir.

Turkcell Bedava İnternet İçin Salla Kazan Kampanyasına Katılmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Turkcell Salla Kazan kampanyası, bütün Turkcell aboneleri için geçerlidir. Turkcell’in mobil uygulaması olan Dijital Operatörüm uygulaması üzerinden Salla Kazan kampanyasından yararlanabilmek mümkündür. Haftada sadece 1 kere sallama hakkı bulunmaktadır. Bu hak her hafta cuma günü yenilenmektedir. Salla Kazan hakkını henüz kullanmamış olanlar, uygulamaya girdiklerinde uygulamanın sol alt kısmında Salla Kazan ibaresini görebilmektedirler. Ayrıca uygulamadaki işlem menüsünden de Salla Kazan sayfasını açabilmek mümkündür. Telefonun sallanması ile beraber sürpriz bir hediye kazanılabilmektedir. Bu hediye bazen uygulamalarda geçerli internettir, bazen haftalık/günlük/aylık internettir ve bazen de anlaşmalı kuruluşlara ait indirim çekleridir. Yeni uygulama ile beraber Salla Kazan hizmetini kullananlara iki seçenek sunulmaktadır.

Örnek vermek gerekir ise; telefonu salladıktan sonra ekranda Haftalık 1 GB İnternet ve Günlük 1 GB İnternet yazdığında, ikisinden birinin seçilmesi ve o hediyenin kullanılmaya başlanması gerekmektedir. Turkcell bazen özel günlerde abonelerine ek sallama hakkı vermektedir. Ayrıca Dergilik uygulaması üzerinden dergi indirilmesi durumunda, Salla Kazan’da kazanılan internete ek olarak internet kazanabilmek mümkün olmaktadır.

Yaani Arama Motoru İle Turkcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell bedava internet kampanyalarından biri olan Yaani Arama Motoru’nu indirmek için IOS işletim sistemine sahip mobil cihazı olanlar App Store’dan, Android işletim sistemine sahip cihazı olanlar Google Play Store’dan indirebilmektedirler. Uygulamayı en az 10 gün kullananlar ve bu süre içerisinde 20 arama yapanlar, bedava internet kampanyasından yararlanabilmektedirler. 1 GB hediye internet verilmektedir.

Goller Cepte Uygulaması İle Turkcell’den Nasıl Bedava İnternet Kazanılır?

Turkcell abonelerinin öncelikle mobil cihazlarına Goller Cepte uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir. App Store ve Google Play Store üzerinden yükleme yapılabilmektedir. Uygulamanın yüklenmesi ile beraber 500 MB internet kazanılmaktadır.

Turkcell Çatlat İle Nasıl Bedava İnternet Kazanılır?

Turkcell’in GNÇ uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulama üzerinden tıpkı Salla Kazan mantığı gibi Çatlat kampanyası bulunmaktadır. Uygulamayı mobil cihaza indirdikten sonra Çatlat menüsüne giriş yapılmalıdır ve ardından ekrandaki yumurta çatlatılarak bedava internet kazanılabilmektedir. Haftada iki kez çatlatılabilmektedir. Bu günler uygulama ilk indirildiğinde belirtilmektedir. Ayrıca Salla Kazan hizmetinden haftanın herhangi bir gününde yararlanılabilirken, Çatlat hizmetinden sadece haftanın iki günü yararlanılabilmektedir.

Bip Uygulaması İle Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolu Nedir?

Bip uygulaması aracılığı ile Turkcell’den bedava internet kazanabilmenin birden fazla yolu bulunmaktadır. Uygulamayı indirdikten sonra uygulama içerisindeki kanalları takip ederek, Bip uygulamasını kullanması için arkadaşlarını davet ederek bedava internet kazanılabilmektedir. Ayrıca uygulamayı kullananlar sürpriz nokta kampanyasına da katılabilmektedirler. Görev olarak verilen sürpriz noktalara giderek bedava internet kazanabilmek mümkün olmaktadır.

Toplantıdayım Uygulaması İle Turkcell Aboneleri Nasıl Bedava İnternet Kazanır?

Turkcell Toplantıdayım uygulamasının haftalık kullanım ücreti 5 TL’dir. Bu uygulamanın amacı, ulaşılmaz olunan anlarda bilgi vermektir. Uygulamadan 1 GB internet kazanabilmek mümkündür.

Turkcell UpCall Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanmak Mümkün Müdür?

Turkcell aboneleri, mobil cihazlarına UpCall uygulamasını indirerek internet kazanabilmektedirler. Uygulamayı ilk indirdiklerinde 1 GB hediye internet kazanmaktadırlar.

Turkcell Abonelerine Hat Hediyesi Olarak Bedava İnternet Verir Mi?

Turkcell yeni abonelerine hoş geldin hediyesi olarak ve henüz abonesi olmayanları da teşvik etmek amacı ile hat hediyesi vermektedir. Bu hediyeden yararlanabilmek için hattını Turkcell’e taşımak yeterli olmaktadır. Yeni hat alan aboneler, hatları aktif olduktan sonra bedava internet kazanabilmek için Turkcell’e mesaj göndermelilerdir. Telefonun mesaj kısmına HATHEDIYESI yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp ardından 5GB yazılmalıdır. Sonrasında mesajın 20023’ye gönderilmesi gerekmektedir. Hat hediyesinden yararlanan kişilerin 3 ay hediye 5 GB internet kazanabilmeleri de mümkündür. Bunun için 3 ay süresince 25 TL ve üzeri yükleme yapmaları gerekmektedir.

Turkcell Web Üzerinden Hat Alanlara Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell’in resmi web sitesi üzerinden yeni bir Turkcell hat alan veya numarasını Turkcell’e taşıyan kişilere hediye internet verilmektedir.  Kampanya kapsamında hediye edilen internet 8 GB’tır. Online olarak hat alanların hatları adreslerine kadar teslim edilmektedir.

Bil Kazan Uygulaması Üzerinden Turkcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Bip üzerinden Turkcell bedava internet kampanyalarından biri olan Bil Kazan’a katılabilmek mümkündür. Bil Kazan bir yarışmadır. Bilinen soru sayısına göre hediye internet verilmektedir. İki aşamalı bir bilgi yarışmasıdır. İlk aşamadan ikinci aşamaya geçebilmek için 5 sorunun doğru cevaplanması gerekmektedir. Beş soru doğru bilindikten sonra günlük 250 MB internet kazanılabilmektedir. Yarışmanın bütün soruları doğru bilindiğinde ise günlük 1 GB internet hediyesi kazanılmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu