Sosyal Yardım Platformu

2019 Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

18.02.2019
2019 Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

2019 Turkcell Bedava İnternet kampanyası ile bedava internet dağıtmaya devam ediyoruz. En kaliteli operatör olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti, yüzlerinin gülümsemesi bizim memnuniyetimizdir. Turkcell olarak kurulduğumuz günden bu güne binlerce kampanyaya imza atmış bulunmaktayız. Turkcell Bedava İnternet Kampanyası yapmış olduğumuz çalışmalar arasında en çok öneme sahip enler arasında üst sırada yer alan çalışmamızdır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası olarak sizlere hangi tarifemize ek ne kadar Bedava İnternet kazanabilirsiniz. Bu çalışmamızda sizler için Bedava İnternet nasıl kazanırsınız yol göstermeye çalışacağız. Turkcell Bedava İnternet hangi tarifelere ek olarak kazanılır aşağıdaki yazımızda detaylı olarak anlatmaya çalıştık.

Turkcell Bedava 25 GB İnternet Sen Yap Diye

Turkcell Bedava 25 GB İnternet Sen yap diye, 6 hafta boyunca toplamda 25 GB Bedava İnternet kazanabilirsiniz. Hemen BiP’ten #senyapdiye kanalını takip etmeye başla, kampanyanın her haftasında uygulamalarımızdan birinde eğlenerek yerine getireceğin bir görev ve bu görevin sonunda gönlünce kullanacağın internet hediyesi seni bekliyor.

Turkcell Bedava 25 GB İnternet Senyapdiye, #senyapdiye kampanyası 28 Ocak’19-10 Mart’19 tarihleri arasında 6 hafta boyunca geçerlidir ve bu süre zarfında kampanya koşullarını yerine getiren her bir müşteri toplam 25GB internet kazanma şansına sahip olacaktır.

Kampanya Haftaları ve Koşullara Göre Kazanılacak Hediyeler aşağıda belirtilmiştir.

Öncelikle kampanyaya katılmak için BiP uygulamasından #senyapdiye kanalını takip etmelisiniz.

Turkcell Bedava 25 GB İnternet Kampanya Haftaları

Kanalı takip eden müşterilerden:

 • Hafta: 28 Ocak’19 -3 Şubat’19 tarihleri arasında fizy ile 25 şarkı dinleyenler, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 3GB internet kazanacaklardır.
 • Hafta: 4-10 Şubat’19 tarihleri arasında TV+ uygulamasından 25dk TV izleyenler, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 3GB internet kazanacaklardır.
 • Hafta: 11-17 Şubat’19 tarihleri arasında Dergilik uygulamasından 25 yayın indirenler, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 3GB internet kazanacaklardır.
 • Hafta: 18 -24 Şubat’19 tarihleri arasında Yaani uygulamasından Yaani mobil browserını kullanarak 25 arama yapanlar, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 3GB internet kazanacaklardır.
 • Hafta: 25 Şubat- 3 Mart’19 tarihleri arasında lifebox ile telefon rehberini yedekleyenler, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 3GB internet kazanacaklardır.
 • Hafta: 4- 10 Mart’19 tarihleri arasında Paycell ile tek seferde yapacağın 25TL ve üzeri harcama yapanlar, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 10GB kazanacaklardır.

Uygulamalardan kampanya kapsamında hediye kazanmak için, kampanyanın uygulama koşullarını yerine getirmeden önce uygulamanızı Appstore ve Googleplay’den yeni versiyonu ile ücretsiz güncellemeyi unutmayın.

Turkcell GS Destek Bedava 1 GB İnternet

Turkcell Galatasaraylı taraftarlara destek çıkıyor. Takımlarına destek sürsün, destek sürdükçe gelsin goller, takım kazansın taraftar kazansın! Galatasaray’ın kazandığı her maçta Sarı Kırmızı destek paketliler Bedava İnternet kazanıyor. Galatasaray’ın kazandığı her maç için, bireysel postpaid ve prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerdeki taraftarlar günlük Bedava 1 GB İnternet kazanacaklardır.

Turkcell GS Destek Bedava 1 GB İnternet Kampanya Detayı

Kampanyadan bireysel postpaid ve prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerdeki müşteriler faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında bu paketlerdeki müşterilere Galatasaray’ın yendiği her maçta günlük 1GB internet hediye edilecektir. 1GB hediyesi 24 saat içerisinde hattınıza yüklenecektir. Kampanya aktiflendiği tarihten itibaren geçerlidir ve otomatik yenilenmez. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyasından faydalanmak için SIM kart değişikliği yapan abonelerimiz bir ay içerisinde kod ile birlikte SMS gönderdiklerinde, 10 GB Bedava İnternet kampanyasından yararlanabilir.

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyasından birde fazla kez faydalanabilirsiniz, fakat bir promosyon kodu sadece bir kere kullanılabilir. Kampanyadan SMS gönderiminden sonra, paket aktivasyonu gerçekleşecektir. Aktivasyon için gelecek teyit SMS’inden sonra hemen kullanmaya başlanabilir. 10 GB Bedava İnternet Paketi 6 ay geçerlidir. 6 ay boyunca kullanılabilir.

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

 • Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, 10 GB internet verilecektir.
 • Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir.
 • Hediye internetten yararlanabilmek için, SIM kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.
 • İlgili promosyon şifreli sim kartlar, Turkcell aktivitelerinde özel olarak dağıtılacaktır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.

Turkcell GNÇ Gece 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Gece 1 GB Bedava İnternet Kampanyası geceleri gençlerimizi internetsiz bırakmıyor. Turkcell Türkiye’nin geleceği olan siz değerli gençlerimize destek olmaya devam ediyor. Turkcell olarak bulundukları tarifeye ek saat 22.00 – 06.00 arasında geçerli 1 GB Bedava İnternet veriyor. Turkcell GNÇ Gece 1 GB Bedava İnternet Kampanyası GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 1 GB hattınıza yüklenecektir.

Turkcell GNÇ Gece 1 GB Bedava İnternet Kampanyası; GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık Abonelik kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 1GB internet sunulmaktadır. Kampanya hattınıza otomatik tanımlanacaktır.

GNÇ Gece 1 GB Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

 • GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık Abonelik kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 1GB internet sunulmaktadır.
 • Otomatik tanımlanacaktır.
 • GNÇ Gece 1GB Kampanyası kapsamında 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 1 GB internet sunulmaktadır.
 • Otomatik tanımlama sonrasında alınan aktivasyon mesajı sonrasında kullanılabilir.

Kampanya Detayları

 • GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık Abonelik kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 1 GB internet sunulmaktadır. Gece internet faydası aboneler paket ve kampanyalarını iptal etmedikleri sürece geçerlidir.
 • Paket hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamamaktadır.

Turkcell GNÇ Gece 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Gece 5 GB Bedava İnternet Kampanyası gençlerimizi geceleri uykusuz bırakacak gibi duruyor. Turkcell GNÇ Gece 5 GB Bedava İnternet Kampanyası gençlere destek tam gaz devam ediyor. Turkcell geceleri saat 22.00 – 06.00 arasında Bedava 5 GB İnternet veriyor.

Turkcell GNÇ Gece 5 GB Bedava İnternet Kampanyası, GNÇ Süper Paketi ve GNÇ Süper Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 5 GB sizlere hediye ediyor.

GNÇ Gece 5 GB Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

 • GNÇ Süper Paketi ve GNÇ Süper Yıllık Abonelik kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 5 GB internet sunulmaktadır.
 • Otomatik tanımlanacaktır.
 • GNÇ Gece 5 GB Kampanyası kapsamında 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 5 GB internet sunulmaktadır.
 • Otomatik tanımlama sonrasında alınan aktivasyon mesajı sonrasında kullanılabilir.

Kampanya Detayları

 • GNÇ Süper Paketi ve GNÇ Süper Yıllık Abonelik kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 5GB internet sunulmaktadır. Gece internet faydası aboneler paket ve kampanyalarını iptal etmedikleri sürece geçerlidir.
 • Paket hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamamaktadır.

Turkcell GNÇ Gece 7 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Gece 7 GB Bedava İnternet Kampanyası gençlerimizin yanında olduğunu gösteren en güzel kampanyalarından sadece bir tanesidir. Turkcell geleceğimiz yatırımı gençlerimizin yanında olmakta kararlıdır. Bu karar ile geceleri saat 22.00 – 06.00 arasında Bedava 3 GB İnternet sunarak göstermektedir.

Turkcell GNÇ Gece 7 GB Bedava İnternet Kampanyası olarak, GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 7 GB Bedava İnternetiniz bulunmaktadır. GNÇ Gece 7 GB Kampanyası kapsamında 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 7 GB internet sunulmaktadır.

GNÇ Gece 7 GB Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

 • GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık Abonelik Kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 7 GB internet sunulmaktadır.
 • Otomatik tanımlanacaktır.
 • GNÇ Gece 7 GB Kampanyası kapsamında 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 7 GB internet sunulmaktadır.

Kampanya Detayları

 • GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık Abonelik Kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 7 GB internet sunulmaktadır. Gece internet faydası aboneler paket ve kampanyalarını iptal etmedikleri sürece geçerlidir.
 • Paket hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamamaktadır.

Turkcell GNÇ Gece 3 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Gece 3 GB Bedava İnternet Kampanyası ile Turkcell gençlerimizi şımartmaya devam ediyor. Geceleri saat 22.00 – 06.00 arasında Bedava 3 GB İnternet, hatlarına tanımlayarak gecelerinizi şenlendiriyor. Turkcell olarak gençlerimizi nazikçe şımartmaya devam diyoruz.

Turkcell GNÇ Gece 3 GB Bedava İnternet Kampanyası, GNÇ Full Paketi ve GNÇ Full Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 3 GB Bedava İnternetiniz hattınıza yüklenecektir. GNÇ Full Paketi ve GNÇ Full Yıllık Abonelik Kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 3 GB internet sunulmaktadır.

GNÇ Gece 3 GB Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

 • GNÇ Full Paketi ve GNÇ Full Yıllık Abonelik Kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 3 GB internet sunulmaktadır.
 • Otomatik tanımlanacaktır.
 • GNÇ Gece 3 GB Kampanyası kapsamında 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 3 GB internet sunulmaktadır.

Kampanya Detayları

 • GNÇ Full Paketi ve GNÇ Full Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22.00-06.00 arası geçerli ücretsiz 3GB internet sunulmaktadır. Gece internet faydası aboneler paket ve kampanyalarını iptal etmedikleri sürece geçerlidir.
 • Paket hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamamaktadır.

https://www.cepyo.com/turkcell-bedava-internet-paketi-kampanyalari/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM