Sosyal Yardım Platformu

2019 Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

2019 Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

2019’da Turkcell bedava internet kampanyası kullanıcılarına ücretsiz internet hediye etmeye devam etmektedir. Turkcell bedava internet kampanyaları senenin çeşitli dönemlerinde yapılmaktadır. Turkcell, kullanıcılarına birçok kampanya hediye eden şirketlerden biri. Hem faturalı hat kullanıcılarına hem de faturasız hat kullanan müşterilerine kampanyalar düzenlenmektedir. Bedava internet paketinden faydalanmak için Turkcell kullanıcısı olmak gerekmektedir. Turkcell kampanyalarının süresi kısıtlıdır ve farklı dönemler için hazırlanmaktadır. Kampanyaya katılım koşulları da her kampanya için farklıdır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları Katılım Koşulları Nelerdir?

Turkcell bedava internet kampanyasına katılmak için kullanıcıların tamamlaması gereken adımlar bulunmaktadır. Turkcell Platinum kullanıcıları, doğum günlerinde 24 saat boyunca geçerli olan kampanyalardan faydalanmaktadır. Bunun için 24 saat boyunca geçerli olan 1 GB bedava internet paketi verilmektedir. Hediye internet kampanyasından faydalanmak için herhangi bir başvuru yapılması gerekmemektedir. Sistem, doğum günü olduğunu tespit ettiği kullanıcılarına otomatik olarak bedava internet imkanı sunmaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak için Turkcell Platinum kullanıcısı olmak gerekmektedir. Bunun dışında turkcell Çatlat Kazan kampanyasından faydalanmak için her GNÇ kullanıcısının bedava internet kampanyasından da faydalanmak mümkündür. Turkcell GNÇ Çatlak kampanyasından faydalanmak için GNÇ üyesi olmak gerekmektedir. Bunun dışında:

 • Bu kampanyadan faydalanmak için GNÇ uygulamasını Android ya da IOS mağazalarından indirmek gerekmektedir.
 • Kampanyadan haftada 2 defa faydalanmak mümkündür. Bu kampanya kapsamında internet, konuşma ve SMS hakkı kazanmak mümkündür.
 • Bip Messenger uygulaması üzerinden Keşfet kısmının tıklanması gerekmektedir.
 • Bu alan üzerinden ‘’ Kim 1 GB İster?’’ alanına tıklamak gerekmektedir.
 • Daha sonra ‘’Yarışmaya Başla’’ kısmına tıklamak gerekmektedir. Turkcell tarafından sorulan sorulara doğru yanıt verenler, kampanyadan hediye kazanmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir?

Turkcell’den bedava internet kazandıran uygulamalar 2019 senesinde de devam etmektedir. App Store ve Google Play mağazaları üzerinden indirebileceğiniz uygulamalar ile bedava internet kazanmanız mümkündür. Turkcell Yaani uygulamasını indiren herkes, 2019’un sonuna kadar bedava internetin keyfini çıkarabilmektedir. Bu uygulamayı kullanan vatandaşlar, 1GB ya da 2 GB internet kazanmaktadır. Bu kampanyanın özellikleri:

 • Turkcell Yaani uygulamasını indiren ve kullanan müşterilerine 1 GB, 2 GB ve 3 GB bedava internet vermektedir.
 • Bu kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam etmektedir.
 • Kampayadan faydalanmak için Yaani uygulamasının Android ya da Apple cihazlara indirilmesi gerekmektedir.

Turkcell Hesabım Bedava İnterneti Nasıl Alınır?

Turkcell Hesabım Bedava kampanyası kullanıcıların ücretsiz olarak internet paketi kazanmasını sağlamaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak için:

 • Turkcell Hesabım Bedava internet paketinden faydalanmak için Hesabım uygulamasını indirmek gerekmektedir. Turkcell hat işlemleri bu uygulama üzerinden yönetilebilmektedir. Sisteme ilk kez üye olan kullanıcılar aylık hediye internet paketi kazanmaktadır. 1 GB ücretsiz internet paketinden faydalanmak için Google Play ya da IOS mağazalarından Hesabım uygulaması indirilebilir.
 • Turkcell paycell bedava internet kampanyasından faydalanmak için Turkcell paycell uygulamasının telefonlara indirilmesi gerekmektedir. Bu uygulamayı telefona indiren vatandaşlar 1 GB bedava internet paketi kazanmaktadır. Bu kampanya 2019’un sonuna kadar devam etmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell bedava internet kazanma için kampanyaları takip etmek gerekmektedir. 2019 bedava internet kampanyaları senenin sonuna kadar geçerlidir. Bunun için Turkcell fatura ödemelerin otomatik ödemeye alınması gerekmektedir. Abonelerin otomatik ödeme ile faturalarını ödemesi halinde sistem otomatik olarak 2 GB internet paketi hediye etmektedir. Kampanyadan yararlanmak için otomatik ödeme talimatının verilmesi yeterli olacaktır. Bu kampanyaya katılmak için yapmak gereken tek şey faturaları otomatik olarak ödeme talimatı vermektedir. Kampanya yalnızca tek seferlik kullanım için geçerlidir. Turkcell bedava internet kampanyaları tek seferlik kullanım için verilmektedir.

Bip Messenger Turkcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Bip Messenger’dan bedava internet kazanmak için Bip Messenger uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Bip Messenger uygulamasını indirdikten sonra sisteme kayıt olmak gerekmektedir. Sisteme kayıt olan kullanıcıların diğer arkadaşlarını da sisteme davet etmesi durumunda 1 GB bedava interneti otomatik olarak verilmektedir. Kampanyadan faydalanmak için:

 • Turkcell kullanıcılarının bedava internet kazanması için Bip Messenger uygulamasını Android ya da Apple mağazalarından indirmesi gerekmektedir.
 • Uygulamaya kayıt olduktan sonra arkadaşların da uygulamaya davet edilmesi gerekmektedir.
 • Uygulamaya daveti kabul eden her arkadaş için kullanıcıya 1 GB bedava internet verilmektedir.
 • Bu uygulamanın yanı sıra Turkcell UPCALL uygulamasıyla da haftalık 1 GB internet kazanılmaktadır. Bu kampanya yalnızca Ramazan ayı için geçerli olmaktadır.

Turkcell SİM Uygulaması ile Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell SİM ile bedava internet kampanyası 20192un sonuna kadar devam etmektedir. Turkcell bedava internet kazanmak için sene sonuna dek devam eden SİM kampanyasından faydalanmaktadır. Bu kampanya üzerinden bedava internet kazanmak için kullanıcıların bireysel hatlı Turkcell abonesi olması gereken tek şarttır. Kampanya yalnızca tek seferlik kullanım için verilmektedir. SIM uygulamasını indiren kullanıcılar:

 • Dekorasyon,
 • Moda,
 • Astroloji,
 • Yemek tarifleri,
 • Bilimsel makaleler gibi farklı kategorileri de gezebilir.

Kampanyadan faydalanmak için ‘’İndirim Paylaş’’ ile kampanyaların arkadaşlar ile paylaşılması gerekmektedir. Bunu yapan kullanıcılar bir gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB bedava internet kazanmaktadır.

Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası ile Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell Sen Yap Diye bedava internet kampanyası 25 GB internet vermektedir. Bu kampanya 2019 senesinin sonuna kadar geçerlidir. Kampanya hem faturalı hem de faturasız kullanıcıları için düzenlenmiştir. İnternet kazanmak için:

 • 25 GB bedava internet kazanmak için BİP uygulaması üzerinden Sen Yap Diye kanalını takip etmelidir. Kanal kapsamında verilen görevlerin yerine getirilmesi ile 25 GB bedava internet elde edilebilmektedir. Kampanya koşulları:
 • Kullanıcıların Dergilik uygulamasını telefonlara indirmesi gerekmektedir. 25 yayını da telefonlarına yükleyen kullanıcılar 1 günlük 3 GB internet kazanmaktadır.
 • Yaani uygulamasını telefona indiren kullanıcılar, 25 arama yapmasından sonra 1 gün geçerli olacak 3 GB bedava internet kazanmaktadır.
 • Lifebox uygulamasını telefonlara indiren kullanıcılar bir gün boyunca geçerli olacak 3 GB internet kazanmaktadır.
 • Paycell uygulamasını indiren kullanıcılar 25 TL ve üzeri yapılan harcamalar için 1 gün boyunca geçerli olacak 10 GB internet paketi kazanmaya hak kazanmaktadır.

Turkcell 24 GB Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

Turkcell 24 GB bedava internet kampanyası 2019 sonuna kadar geçerlidir. Bu kampanyalar hem faturalı kullanıcılar hem de faturasız kullanıcılar için geçerli olmaktadır. 1 senelik sözleşme ile Fiber Evden Cebe tarifesine katılan kullanıcılar 2 GB bedava internet kazanmaktadır. Bunun dışında:

 • Turkcell Fiber kanalını Bip uygulaması üzerinden takip edecek olan kullanıcılar bir sene boyunca 24 GB internet paketi almaktadır.
 • Fiber internet kullanıcıları ilk ay için 200 Mbps hediye kazanmaktadır.
 • Limitsiz interneti olan kullanıcılar Fizy, TV Plus, Bip, Lifebox ve Dergilik uygulamalarını indirmelidir. Bu uygulamalar üzerinden Turkcell bedava internet kampanyaları ve ücretsiz SMS hediyesi kazanabilmektedir.
 • Kampanyalardan faydalanmak isteyen kullanıcılar 0532 532 00 00 hattı üzerinden kampanyalara katılabilir.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM