Sosyal Yardım Platformu

2019 Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

19.02.2019
2019 Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

2019 Vodafone bedava internet kampanyası en çok tercih edilen kaliteden ödün vermeyen operatör olarak sizlerleyiz. Faturalı ya da faturasız tüm müşterilerimizin tarifelerine ekstradan kullanabileceği Vodafone Bedava İnternet bulunmaktadır. Vodafone müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutmaktadır.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyalarından yapacağınız birkaç adımla tarifenize ekstradan ilave olarak Bedava İnternet kazanmanız mümkün olacaktır. Sizler için hangi tarifede ve nasıl Bedava İnternet kazanılır bu yazımızda güncel olarak bir araya toplama çalıştık. Her tarife için püf noktalarını belirledik sizlere sunuyoruz.

Vodafone FreeZone Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone FreeZone tarifelerinden kendinize uygun olanı seçerek tarifenizde verilen interneti ikiye katlayarak Bedava İnternet sahibi olabilirsiniz. 7 – 26 yaş arasında iseniz bütçenize en uygun tarife seçiminizi yaptıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın. Instagram, Gamer Video veya Müzik paketlerinden birini seçerek internetinizi ikiye katlayarak eksta Bedava İnternet kazanabilirsiniz. Vodafone FreeZone Bedava İnternet Kampanyası ile en sevdiğin uygulamalar GB kotanızdan yemesine engel olabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Bedava İnternet Paketini Nasıl Seçebilirim?

Vodafone FreeZone Saçma Güzel Tarifelerin içeriğindeki ek paket faydasından yararlanmak için abonelerin Vodafone Yanımda, Müşteri Hizmetleri, Vodafone Mağazaları veya SMS yolu ile seçim yapmaları gerekmektedir. Seçimini yaptıktan sonra ise seçiminizi değiştiremezsiniz. Vodafone FreeZone Bedava İnternetten faydalanabilmek için tarife kapsamında 3 ek paketten sadece birini seçebilirsiniz. Unutma seçimini tarifeye talebini yaptıktan sonra ilk 6 fatura dönemi içerisinde yapmalısın.

Vodafone 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone 3 GB Bedava İnternet Kazan kampanyası ile Türkiye’nin dijitalleşme haritasını çıkarmayı hedefleyen Vodafone bu işlemi alışılmışın dışında gerçekleştirmeyi hedefliyor. Faturalı ya da faturasız herkesin katılabileceği hatta diğer operatörlerin dahi katılım yapabileceği bir test hazırlamış durumda. Teste katılan Vodafone müşterilerine testin ilk yarısında Bedava 3 GB İnternet hatlarına birkaç dakika içinde yüklenmektedir. Testin sonuna kadar devam edilmesi durumunda 5 yıl boyunca 1 Terabyte Bedava İnternet çekilişine katılım hakkı sunulmaktadır.

Vodafone 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyasına katılım sağlayan diğer operatörlerimiz Türkiye’nin dijitalleşme haritasını oluşturmada destek sağlamaktadırlar kendilerine Bedava İnternet verilememektedir. Ancak testin sonundaki büyük ödül Bedava 1 Terabyte İnternet çekilişine katılım sağlayabilirler kazandıkları takdirde 30 gün içerisinde hattını Vodafone’a taşıdıkları zaman Bedava 1 Terabyte İnternet hakkını kullanabileceklerdir.

Vodafone 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone 3 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında değerli kullanıcılarımız Bedava 3 GB İnternet kazanmak için cepyo.com sitesinde bulunan linke tıklayarak anket sayfasına ulaşabilirler ve bu sayede internet kazanma aşamasına geçiş yapabilirler.

Vodafone 3 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında cepyo.com sitesinde tıkladıkları link üzerinden karşılarına çıkan testi cevaplayarak katılım sağlayabilirler.

Vodafone 3 GB Bedava İnternet Kampanyasında, 3 GB Bedava İnternet Paketi için birkaç soruyu yanıtladıktan sonra karşınıza çıkan ekranda kişiliğinizi şimdi öğrenebilir ya da dilerseniz teste devam edebilirsiniz yazısı gelecektir. Dilerseniz Bedava 3 GB İnternet hediyenizi alarak testi bırakabilir, dilerseniz de 1 Terabyte Bedava İnternet çekilişine katılım için teste devam edebiliyorsunuz. Tercihinizi yapıp devam ya da tamam diyorsunuz.

Vodafone 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası Detayları

 • Kampanyaya her hat kullanıcısı sadece 1 kez katılım sağlar.
 • Vodafone resmi sitesinden yapılan bu test anketi güvenilir ve herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmamaktadır.
 • Ankete bir kez daha katılım sağlanırsa kullanıcılara 3 GB bedava internet hediyesi verilmez.
 • Kazanılan 3 GB Bedava İnternet sadece 24 Saat (1 gün) geçerlidir.
 • Diğer operatörlerden ankete katılım olursa Bedava 3 GB İnternet alamazlar.

Vodafone 4.5 G SIM’e Geçenlere Bedava 5 GB İnternet

Vodafone 4.5 G SIM Karta Geç Bedava 5 GB İnternet Kazan Kampanyası ile SIM kartınız 4.5 G ile uyumlu değilse, hemen en yakın Vodafone mağazalarına gelerek 4.5 G uyumlu SIM kartınızı alabilirsiniz. Böylece tarifenize ek 1 Ay geçerli 5 GB Bedava İnternet kazanabilirsiniz.

Vodafone 4.5 G SIM Karta Geç Bedava 5 GB İnternet Kazan Kampanyasından faydalanmak için, size en yakın Vodafone mağazalarına gelin, SIM kartınızı 4.5G uyumlu SIM kart ile ücretsiz değiştirin, tarifenize ek 1 ay geçerli 5 GB Bedava internet hediyemiz olsun.

Vodafone 4.5 G SIM Kampanyası Detayları

 • İnternet kullanım hakkının geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • İnternet kullanım hakkı 30 gün (1 ay) sonunda otomatik olarak yenilenmez.
 • İnternet kullanım 30 gün (1 ay) boyunca geçerlidir. Bu günler sonunda kullanılmayan haklar devretmez.
 • İnternet kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Vodafone’lulara Spotify Premium 3 Ay Bedava

Dilediğiniz kadar şarkı dinleyin diye Vodafone Spotify Premium geri döndü. Milyonlarca şarkı arasından dilediğinizi seçerek reklam derdi olmadan dinleyebilirsiniz. Vodafone Spotify Premium ilk defa deneyeceklere ilk 3 Ay boyunca Bedava olarak deneme şansı.

Vodafone Spotify Premium milyonlarca yerli ve yabancı şarkıyı cebine sığdıran, dünyanın önde gelen müzik uygulamasıdır. Spotify üyeliğinizi ister cep telefonunda, ister bilgisayarda, isterseniz de tablette yani istediğiniz her ortamda kullanabilirsiniz!

Vodafone 3 Aylık Ücretsiz Spotify Premium Kampanyasından Nasıl Yararlanırım?

 • Kampanyadan daha önceden Spotify Premium kullanmamış tüm aboneler faydalanabilir.
 • SPOTIFY yazıp 5800’a ücretsiz gönderdiğinizde, size gönderilecek bağlantıdaki yönlendirmeleri takip ederek aktivasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • En son adımda Spotify üyesi değilseniz üyeliğinizi oluşturun, hali hazırda üyeyseniz kullanıcı adınızla giriş yapın. Üye değilseniz en kolay üye olma yolu “Facebook ile bağlan” seçeneği.
 • Kampanyanız, size gönderilecek onay SMS’inin ardından başlar.
 • 3 aylık ücretsiz dönem sonunda iptal etmediğiniz takdirde, Spotify Premium üyeliği aylık 13,99 TL olarak Vodafone Mobil Ödeme üzerinden cep telefonu faturanıza yansıtılacaktır.

Vodafone 3 Aylık Ücretsiz Spotify Premium’dan Kimler Yararlanabilir?

 • 3 aylık ücretsiz Spotify Premium üyeliğinden daha önceden Spotify Premium kullanmamış tüm bireysel ve kurumsal faturalı aboneler faydalanabilir.
 • Kampanyadan faydalanmak isteyen aboneler SPOTIFY yazıp 5800’a ücretsiz SMS attıklarında, kendilerine gönderilecek bağlantıdaki yönlendirmeleri takip ederek aktivasyonlarını gerçekleştirebilirler.
 • Kurumsal abonelerin Spotify Premium tekliflerinden faydalanmaları için Vodafone Mobil Ödeme servislerinin açık olması gerekmektedir.
 • 3 aylık ücretsiz Spotify Premium üyeliği onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • 3 aylık ücretsiz dönem sonunda abone iptal etmediği takdirde, Spotify Premium üyeliği aylık 13,99 TL olarak Vodafone Mobil Ödeme üzerinden cep telefonu faturasına yansıtılacaktır. Kampanyanın bitiminde ücretlendirilmeden önce aboneler SMS ile ayrıca bilgilendirilir. Servisi kullanmak istemeyen aboneler IPTAL yazıp 5800’a gönderebilirler.

https://www.cepyo.com/vodafone-bedava-internet-paketi-kampanyalari/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.