2023 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir ?

2023 yılında Vodafone bedava internet kampanyalarından yararlanmak isteyenlerin Vodafone’un mobil uygulamalarını indirmeleri gerekmektedir. Uygulama üzerinden her hafta bedava internet kazanabilmeleri mümkün olmaktadır. İnternet Avcıları oyunu ile bedava internet kazanabilecekleri gibi, çeşitli Vodafone hizmetlerinden yararlanarak da bedava internet kazanabilmektedirler.

Vodafone İnternet Paketi Oyunu İle Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone’un oyun uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Ardından uygulama içerisindeki oyun oynanmalıdır. Vodafone Freezone kullanıcılarının yararlanabileceği bir hizmettir. Günlük internet paketleri kazanılabilmektedir.

Vodafone Freezone Club Kampanyası İle Vodafone’dan Nasıl Bedava İnternet Kazanılır?

Vodafone Freezone World’e katılmış olan kişiler, Vodafone Freezonelu olmaktadırlar ve aynı zamanda Vodafone Freezone Club kampanyasından yararlanabilme hakları bulunmaktadır. Hat sahiplerinin 26 yaşından küçük olmaları gerekmektedir. Hediye 4 GB internet verilmektedir. Ancak verilen hediye internet sadece 1 gün geçerlidir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 31 Mart 2023 tarihine kadar süresi bulunmaktadır. Bu tarihe kadar Vodafone Freezone World’e katılmaları gerekmektedir.

Vodafone’dan TL Yükleyerek Bedava İnternet Kazanabilmek Mümkün Müdür?

Vodafone kullanıcıları; eğer ön ödemeli hat sahibi iseler, bu durumda TL yükleyerek bedava internet kazanabilmektedirler. Bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyenlerin 26 yaşından küçük olması gerekmektedir. Hatlarına 30 TL ve üzerinde yükleme yaptıklarında, aylık 2 GB hediye internet kazanabilmeleri mümkün olmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Vodafone Akıl Küpü Kullanıcıları Nasıl Bedava İnternet Kazanabilirler?

Vodafone Akıl Küpü tarifesinde olanların sene içerisinde 3 kere hediye internet kazanabilmeleri mümkün olmaktadır. Faturalı hat sahiplerine özel bir kampanya olmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin ise telefonlarının mesaj bölümünü açmaları ve 500MB yazmaları gerekmektedir. Ardından mesajı 3636’ya göndermelilerdir.

4.5 G Kullanıcıları Vodafone’dan Nasıl Bedava İnternet Kazanabilmektedirler?

Vodafone hat sahiplerinin 4.5 G kullanıcısı olması durumunda ücretsiz internet kazabilmeleri mümkün olmaktadır. Bunun için telefonlarının mesaj kısmına 4.5G yazmaları ve ardından mesajı 4545’e göndermeleri gerekmektedir. Hediye olarak gönderilen internet ise 1 ay süresince geçerli olmaktadır.

Vodafone Kullanıcıları E-Fatura İle Bedava İnternet Kazanabilirler Mi?

Doğayı korumak ve kağıt israfını önlemek amacı ile kullanıcılara faturalarının e-mail adreslerine veya cep telefonu numaralarına gönderilmesi teklif edilmektedir. Fiziki olarak adreslerine fatura gönderilmesi yerine; belirttikleri iletişim bilgileri aracılığı ile kendilerine e-fatura gönderilmesini talep edebilmektedirler. Bu durumda kullanıcılara hediye internet gönderilmektedir. Gönderilen hediye internet 15 gün süresince geçerli olabilmektedir. 1 GB hediye internet verilebilmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin telefonlarının mesaj kısmına e-mail adreslerini veya SMS ile fatura bilgilerinin gönderilmesini istedikleri telefon numarasını yazarak 7000’e göndermeleri gerekmektedir.

Vodafone Bana Ne Var İle Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone kullanıcıları, Bana Ne Var hizmeti aracılığı ile her hafta bedava internet kazanabilmektedirler. Bunun için Vodafone abonesi olmaları ve Vodafone Yanımda uygulamasını cihazlarına indirmeleri yeterlidir. Uygulama içerisinde girildiğinde menü içerisinde Bana Ne Var bölümü görülebilmektedir. Buraya giriş yapılmalıdır ve açılan ekrandaki çark çevrilmektedir. Çarkın üzerinde sadece bedava internet hediyesi yoktur. Çark çevrildikten sonra hangi hediye çıkar ise, o hediyenin belirtilen süre içerisinde kullanılabilmesi mümkündür. Bana Ne Var çarkı sadece haftada bir kere çevrilebilmektedir.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Her hafta pazartesi günü Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapanlar, hediye internet kazanabilmektedirler. Tek yapmaları gereken uygulamaya giriş yapmaktır. 1 GB ücretsiz internet kazanabilmektedirler.

Vodafone’dan Ücretsiz 2 GB İnternet Nasıl Kazanılır?

Super2GB paketini kullananların 2 GB interneti ilk ay ücretsiz kullanabilmeleri mümkün olmaktadır. Vodafone bu pakete özel ilk ayı ücretsiz yapmaktadır. İlk ay 2 GB interneti ücretsiz kullananlar eğer paketlerini iptal ederlerse kendilerinden herhangi bir ek ücret alınmamaktadır. Ancak ikinci ay da bu paketi kullanmaya devam ederler ise; bu durumda kendilerinden paket parası kesilmektedir. Dolayısı ile telefonlarının mesaj kısmına Super2GB yazdıktan sonra mesajı 3636’ya gönderenler Vodafone bedava internet kampanyalarından biri olan ücretsiz 2 GB’ı kullanmaya başlayabilmektedirler. İlk ay kullanım süresi bitmeden paketi iptal etmek için ise telefonlarının mesaj kısmına IPTAL yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp SUPER2GB yazmaları ve ardından mesajı 3636’ya göndermeleri gerekmektedir.

Vodafone’dan Sürpriz Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone abonelerinin ücretsiz bir şekilde sürpriz hediye internet kazanabilmeleri mümkündür. Bunun için telefonlarının mesaj kısmına SURPRIZ yazmaları ve ardından mesajı 6666’ya göndermeleri gerekmektedir. Hatlarına tanımlanan ücretsiz hediyelerini hemen kullanabilmeleri mümkündür.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone seviyorum interneti testi bir anket niteliğindedir. Teste katıldıktan sonra bütün soruların yanıtlanması gerekmektedir. Ardından anketin bitmesi ile beraber bir cep telefonu numarasının girilmesi istenmektedir. Numara girildikten sonra ilgili hata 3 GB internet gönderilmektedir. Bu internet 24 saat süre ile geçerlidir. Hediyeyi kazanabilmek için teste katılmak yeterli olmaktadır.

Vodafone Self Servis Uygulamasını İndirerek Bedava İnternet Kazanılabilir Mi?

Vodafone Self Servis uygulaması indirildiği anda, Vodafone abonesine hediye internet gönderilmektedir. Uygulamayı ilk kez indirenlerin yararlanabileceği bir hediyedir.

Hediye Haftalık İnternet Paketi İle Nasıl Bedava İnternet Kazanılır?

IOS işletim sistemli telefonlara App Store, Android işletim sistemli telefonlara Google Play Store ve Windows telefonlara Microsoft üzerinden Vodafone Yanımda uygulaması indirilebilmektedir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra internet paketleri kısmından Hediye Haftalık İnternet paketinin alınabilmesi mümkündür. Bu şekilde kampanyaya katılarak 2 GB ücretsiz internet alınabilmektedir.

Vodafone’dan 500 MB İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone abonelerinin bedava 500 MB internet kazanabilmeleri için telefonlarının mesaj kısmına NET yazmaları ve bir boşluk bıraktıktan sonra 500MB yazmaları gerekmektedir. Sonrasında bu mesajı 3636’ya göndermelilerdir. Hatlarına ücretsiz 500 MB internet yüklenmektedir.

Vodafone’un Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası kapsamında; Vodafone aboneleri, yüklemelerine ve harcamalarına göre hediye dakika ve internet kazanabilmektedirler. 500 dakika veya 1 GB internet kazanabilmeleri mümkündür. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin telefonlarının mesaj kısmına BANANEVAR yazmaları ve ardından mesajı 4455’e ücretsiz olarak göndermeleri gerekmektedir.

Akşam 6’dan Sabah 6’ya Kadar Kullanılmak Üzere Vodafone Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone abonelerinin akşam 6’dan sabah 6’ya kadar 1 GB hediye internet kullanabilmeleri mümkündür. Bunun için telefonlarının mesaj kısmına INTERNET yazmaları ve ardından mesajlarını 4455’e ücretsiz olarak göndermeleri gerekmektedir.

Perşembe Günü Geçerli Olan Vodafone Bedava İnternet Kampanyasının Ayrıntıları Nelerdir?

Vodafone’un sadece Perşembe günü için sunduğu özel hediye internet fırsatından yararlanabilecek olanlar faturasız hata sahip olanlardır. Tek seferde yapılan TL yüklemelerinin miktarına bağlı olarak hediye internet verilmektedir. Yapılan TL yüklemesinin 100 katı kadar MB hediye edilmektedir. Örnek vermek gerekir ise; Vodafone faturasız hata sahip bir abone eğer 20 TL yükleme yapar ise, bu durumda 2.000 MB internet kazanmaktadır. Bu da 2 GB’a denk gelmektedir. Sadece 24 saat süresince kullanılabilecek bir internettir.

Vodafone’un Ramazan İçin Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Ramazan içerisinde sahurda kullanılmak üzere 5 GB hediye internet verilmektedir. Vodafone bedava internet kampanyalarından biri olan bu hediye internetten yararlanmak isteyenlerin Vodafone çark uygulaması üzerinden çarkı çevirmesi ve hediyeyi alması gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu