Künye

 

Sosyalyardimlasma.net Haber Ekibi : Emre SARITAŞ, Semra KÖROĞLU

Reklam : Sitemizde reklamlarınızın yayınlanmasını istiyorsanız info@sosyalyardimlasma.net mail adresi aracılığı ile bizle iletişime geçebilirsiniz.

Yazılım : Wordpress alt yapısı kullanılmaktadır.

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

sosyalyardimlasma.net’da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. sosyalyardimlasma.net’de yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden sosyalyardimlasma.net sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

sosyalyardimlasma.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları sosyalyardimlasma.net’e aittir.

sosyalyardimlasma.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar sosyalyardimlasma.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. sosyalyardimlasma.net’de ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. sosyalyardimlasma.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Başa dön tuşu