Bi Kart Bahçelievler Yardım Kartı Nedir? Nasıl Alınır?

Bi Kart Bahçelievler Belediyesi yardım kartı, ihtiyaç sahibi vatandaşlara Bahçelievler Belediyesi tarafından verilir. Bi karta sahip olan muhtaç vatandaşlar, uygulamaya dahil olan esnaftan alışveriş yapabilir. Bahçelievler Belediyesi sınırları içerisinde bulunan ve uygulamaya dahil olan esnaflardan yapılan alışverişlerde ek puan kazanır ve bu puanlarla tekrar alışveriş yapabilirsiniz.

Bi Kart bakiye sorgulaması ve kayıtlı esnaf sorgulaması mobil uygulama üzerinden yapılır. Kullandığınız telefona uygun olan uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan telefona indirebilirsiniz.

Play Store Bi Kart Mobil Uygulama İndir

İOS Bi Kart Mobil Uygulama İndir

Bizim esnaf uygulamasına dahil olmak için uygulamayı indirerek esnaf başvurusu yapabilirsiniz.

Bi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bahçelievler Belediyesi Bi Kart yardım kartı başvurusu Kaymakamlıkta bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na yapılır. Bizzat yapacağınız başvurunun onaylanması halinde bi kartınız ikametgah adresinize posta ile gönderilir.

Her ay düzenli olarak puan yüklenen kartınızla bu puanları kullanabileceğiniz marketlerden alışveriş yapabilirsiniz. Bi kartın en büyük avantajı ise belediye sınırları içerisinde yer alan be uygulamaya dahil olan esnafların tamamında geçmesidir.

Bi kart başvurusu Bahçelievler Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne yapılır. Başvurunun onaylanmasının ardından aylık puanlar kartınıza yüklenir ve bu puanlar ile alışverişe yapmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamanın sadece Bahçelievler’i kapsaması sayesinde muhtaç vatandaşlara verilen maddi para yardımları yine belediye sınırları içerisinde kalmış olur.

Bi Kart Bahçelievler Geçtiği Yerler

Bi Kart Bahçelievler, belediyenin anlaşmalı olduğu tüm esnaflarda geçerlidir. Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan ve camında Bi Esnaf uygulamasının geçtiğini belirten esnafların tamamından kartınızla alışveriş yapabilirsiniz.

Uygulamanın yayılması ile birlikte sisteme dahil olan esnaf sayısı da her geçen gün artmaktadır. Bahçelievler Bi kartı ile İBB Sosyal Yardım kartı arasındaki temel fark esnaf sayısının fazla oluşudur.

Bizim Esnaf’a dahil olmak için Bahçelievler sınırları içerisinde faaliyet göstermeniz ve zincir market olmamanız gereklidir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yardim talep ediyorum iki cocugumun ihtiyaclarini karsilayamiyorum lutfen biraz daha yardim edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu