Dünya Göz Hastanesi Özel, SGK Muayene Ücretleri GÜNCEL

Dünya Göz Hastanesi SGK anlaşmalı muayene ücreti Operatör doktor 580 TL +15 TL katkı payı toplamda 595 TL’dir. 0-17 yaş grubu hastalarda SGK anlaşmalı Operatör doktor muayene ücreti 770 TL + 15 TL katkı payı toplamda 785 TL’dir.

Açıklama Muayene Ücreti
Operatör Doktor Göz Muayenesi 595 TL
0-17 Yaş Grubu Operatör Doktor 785 TL

Dünya göz hastanesi muayene ücreti şubeye bağlı olarak da değişir. Örneğin; Etiler’de bulunan şubenin muayene ücreti ile Pendik’te bulunan şubenin muayene ücreti farklıdır. Bu nedenle muayene randevu öncesinde gideceğiniz şubeden fiyat almanızı öneririz.

Dünya Göz Hastanesi yurt içi şubeleri; 

İstanbul – Etiler
İstanbul – Ataköy
İstanbul – Altunizade
İstanbul – Bağcılar
İstanbul – Beylikdüzü
İstanbul – Feneryolu
İstanbul – Pendik
İstanbul – Sultanbeyli
Ankara – Tunus
Ankara – Keçiören
Ankara – Sincan
İzmir
Adana
Antalya
Bursa
Gaziantep
Kocaeli – İzmit
Konya
Sakarya
Samsun
Tekirdağ – Çorlu

Dünya Göz Hastanesine Nasıl Randevu Alınır?

Göz için muayene olmak isteyen ve tercihini Dünya Göz Hastanesinden yana kullanacak vatandaşlar için hastanenin randevu sistemi hem online hem de telefon aracılığıyla kısa sürede halledilebilecek şekilde oluşturulmuştur. Hastane randevularınızı muayene olmak istediğiniz tarihten 2 gün önce almanız tavsiye edilmektedir.

Dünya Göz Hastanesi randevusunu online olarak alabilmek için gereken işlemler şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Öncelikle http://www.dunyagoz.com/tr/iletisim/randevu-al sitesine giriş yapılmaktadır.
 • Açılacak randevu sistemi sayfasında doldurulacak bilgiler formu vardır. Bu bilgiler; İsim ve soy isim, e posta, telefon numarası, randevu almak istenen merkezi kurum, randevu alınmak istenen doktor şeklinde karşınıza çıkacaktır. Bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.
 • Formu doldurduktan sonra istenen güvenlik kodu girilmektedir. İşlemler tamamlandıktan sonra sayfanın altında yer alan ‘Randevu Al’ butonu tıklanmalıdır.
Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ

Dünya Göz Hastanesi randevusu için 444 4 469 numaralı danışma hattını arayarak randevu alabilirsiniz. Bunun yanı sıra dunyagoz.com/tr resmi web sitesini ziyaret ederek de online destek alabilirsiniz.

Emekliler İçin Ücretsiz Muayene Hakkı Şartları Nelerdir?

Dünya Göz Hastanesi SGK emeklisi olan kişiler için ücretsiz muayene imkânı sunulmaktadır. Emekliye ücretsiz göz muayenesi için aranan şartlar şu şekildedir:

 • Hafta içi randevu alınması gerekmektedir.
 • 55 yaş ve üstü SGK emeklisi olma şartı aranmaktadır.
 • Doktor tercihi yapılmamalıdır.

Dünya Göz Hastanesi Etiler Şubesi Muayene Ücreti Ne Kadardır?

Dünya Göz hastanesi Etiler şubesinin muayene ücretlerini öğrenmek için “İletişime Geçmeniz” ve güncel fiyatları hastaneden hemen alabilirsiniz.

Dünya Göz Hastanesi Ataköy Şubesinde Muayene Olan Hastalar Ne Kadar Ödemektedir?

Dünya Göz Hastanesi Ataköy şubesinden hemen randevu alarak muayene sürecinizi başlatabilirsiniz. Fiyatlar da bir yanlışlık olmaması adına şube ile “Hemen İletişime” geçerek güncel fiyatları alabilirsiniz.

Dünya Göz Hastanesi Altunizade SGK Muayene Ücretleri Ne Kadardır?

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Dünya Göz Hastanesi Altunizade şubesinin güncel muayene ücretlerini öğrenmek için “İletişime Geçin” ve güncel fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Bağcılar Şubesinde SGK Muayene Ücretleri Nasıl Olmaktadır?

İstanbul Avrupa yakasında bulunana Dünya göz hastanesi Bağcılar şubesinin SGK muayene ücretini anında yetkili kişilerden alabilirsiniz. Bağcılar şubesinin fiyatını öğrenmek için TIKLAYINIZ

Beylikdüzü SGK Muayene Ücretleri Ne Kadardır?

Beylikdüzünde bulunan Dünya Göz Hastanesi SGK muayene ücretini yetkili şubeden almak için “TIKLAYINIZ

Dünya Göz Hastaneleri Feneryolu Muayene Ücreti Ne Kadar Olmaktadır?

Feneryolunda bulunan Dünya Göz hastanesinin SGK anlaşmalı fiyatları da diğer şubelere göre değişiklik göstermektedir. Yanlış fiyat bilgisini önlemek adına güncel fiyatları şubeden hemen alabilirsiniz. Şube ile iletişime geçmek için TIKLAYINIZ

Dünya Göz Hastanesi Pendik SGK Muayene Ücretleri Ne Kadardır?

Bir çok kişi tarafından çok tercih edilen şubelerden bir tanesi de, Pendik Dünya Göz hastanesi şubesidir. Bu şubenin güncel SGK anlaşmalı muayene ücretini öğrenmek için TIKLAYINIZ

Dünya Göz Hastanesi Sultanbeyli Muayene Ücretleri Ne Kadardır?

Sultanbeyli Dünya Göz hastanesinin güncel SGK anlaşmalı fiyatları için “444 4 469” numaralı telefonu arayarak güncel fiyatı şubeden anında alabilirsiniz.

Dünya Göz Hastanesinin Bünyesinde Hizmet Veren Tıbbi Birimler Nelerdir?

1996 yılından beri faaliyet gösteren hastane hem yurt içi hem de yurt dışı hastalarına gözün tüm branşlarında gelişmiş teknolojilerle hizmet vermeye devam etmektedir. 2020 dâhilinde 8000 poliklinik ve 1000 ameliyat kapasitesine sahip olan Dünya Göz Hastanesi; 200 kişilik medikal kadrosu ve yaklaşık 2500 personeli ile kaliteli işlerin altına imzasını atmaktadır. Dünya Göz Hastanesinin verdiği tıbbi hizmetler şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Göz İçi İltihapları
 • Çocuk Göz Sağlığı
 • Şaşılık
 • Retina
 • Genel Göz Muayenesi
 • Lazer ve Göz içi Lens
 • Katarakt
 • Göz Tembelliği
 • Glokom (Göz Tansiyonu)
 • Nöro-Oftalmoloji
 • Yakın Görme Problemi
 • Kontakt Lens

İlgili Makaleler

40 Yorum

  1. Merhaba
   Muayene ücretleri gideceğiniz şubeye göre değişiklikler gösterebilmektedir. Şubeleri telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

  1. Merhaba
   Dünya Göz hastanelerinin her şubesindeki muayene ücretleri farklılıklar göstermektedir. Dünya Göz Hastanesi için 444 4 469 numaralı danışma hattını arayarak bilgi alabilirsiniz.

 1. Merhaba iyi çalışmalar. Ben 37 yaşında genç emekliyim,engelliyim. Eximer lazer ameliyatı olmak istiyorum. Dünya göz hastanesinde olsam ne gibi bir ücretlendirme olur.

  1. Merhaba, ücretlendirme ameliyatın durumuna göre değiştiğinden hastaneye müracaat ettiğinizde detaylı döküm verilmektedir

  2. Naparsan yap, Önce sizi muayene olmak şartı koyuyorlar nede olsa Ticarethane yani önce sizi bi güzel gözlerinizden öpeceğiz sonrada kılık kıyafetinize yada kendi keyfiyetlerine göre gözünüze sokacağız cihazlarımızı denmekte… nere gidersen git fiyat vermezler Dr değil klinik orası ve ticari bir ederi var …

 2. 18 yaşın üzerindeyim. SGK ‘ lıyım Ankara dünya göz hastanesinde lazer ameliyatı olmak istiyorum toplam
  ne kadar ücret ödeceğimi öğrenmek istiyorum.

  1. Merhaba
   Yapılacak müdahaleler için Hastaneye bizzat başvurmalısınız. Muayenenizin ardından doktorunuzla konuşarak yapılacak işlemlerinizin ücretini öğrenebilirsiniz.

 3. 66 yasinda sgk emeklisiyim.1 gozume katarakt teshisi kondu.ameliyat olmam gerek muayne ge sgk li omeliyat fiyati hakkinda bilgi verir misiniz iyi calismalar

  1. Merhaba, Muayene ücretlerini kurumun talebi üzerine buradan paylaşamıyoruz.

 4. Mrhabalar ben 2sene önce salazyon ameliyatı oldum fakat tekrarladı şimdide kirpik dibinde çıktı iki gözüm dede var kirpiklerim döküldü acaba iki göz ameliyatı ne kadar olur eşim SSK li

  1. Merhaba
   Ücret bilgisi almak için bizzat hastaneye gidip muayene olmanız gerekiyor. Ameliyat ücretiniz muayene sonucuna göre tespit edilmektedir.

  1. Merhaba, Muayene ücretlerini kurumun talebi üzerine buradan paylaşamıyoruz.

  1. Merhaba, Muayene ücretlerini kurumun talebi üzerine buradan paylaşamıyoruz.

 5. Merhaba, Dünya Göz hastanesi samsun şubesinde 22.11.2018 de oğlumu muayene ettirdim 390 muayene+15 katılım olmak üzere 405 tl ödeme yaptım bu ay tekrar kontrol muayenesi için çağırıldık ve randevu için aradığımda tekrar aynı ücreti (405 TL) istediklerini belirttiler. Sgk sitesinde kontrol ettiğimde alınması gereken ücret daha az çıkıyor, istenen ücretler normalmi?

 6. Mrb ben 1959 doğumlu emekliyim ve bende Katarakt ameliyatı olmam gerekiyor sizin bünyenizde bu ameliyatı olduğum taktirde devlet karşılıyor mu yoksa benimde ödemem gereken bir maliyet tutarı var mı..bu konuda yardımcı olursanız şimdiden tşkler.

  1. Merhaba, emeklilerde cüzi bir bir miktar katılım payı alınıyor. Hastaneden alınacak olan katılım payını randevu esnasında öğrenebilirsiniz.

 7. Merabalar desem ssk dan emekli gözünde katarak var ve onu aldırmak istiyoruz ne kadar bütçe ile gelmemiz gerekir ne kadar tutar bu işlemler

  1. Merhaba, Muayene ücretlerini kurumun talebi üzerine buradan paylaşamıyoruz.

 8. gözümde miyop var tüm testleri oldum ameliyat icin bir sorun yok dediler lazer le ameliyat ve 4000 tl dünya gözde ne kadar ögrenmek istiyorum

  1. Merhaba, operasyonun durumu ve kullanılacak olan malzemeye göre fiyatlar değişiklik gösterebildiğinden net rakamları Dünya Göz Hastanesinden alabilirsiniz.

  1. Merhaba, Muayene ücretlerini kurumun talebi üzerine buradan paylaşamıyoruz.

 9. Altunizade Dünya gözde muayene oldum ve 265 tl sgk fark ücreti ödedim. 22,45 tl fiyat nedir peki?

 10. Merhaba gozumun ustunde sivilce var onu aldirmak istiyorum ne kadar ucret odemem gerekir bilgi verebilirmisiniz

  1. Merhaba, Muayene ücretlerini kurumun talebi üzerine buradan paylaşamıyoruz.

 11. Dünya göze Biraz önce telefon açtim ve ssk ‘li çalısan oldugumu söyledim ve oglumun muayene ücretini sordugumda 160 tl dediler . Bu sayfada gorüyorumki 22.45 tl muayene ücreti ne yamam lazim ..

 12. Merhaba öğrenciyim bağkurluyum göz muayenesi için ne kadar ücret ödemem gerekiyor ve şubelerinizde niçin fiyat farkları mevcut?

  1. Merhaba, Muayene ücretlerini kurumun talebi üzerine buradan paylaşamıyoruz.

 13. Merhaba
  82 yaşındayım. Emekliyim. Katarakt ameliyatı olsam ücret ödeyecek miyim.
  Teşekkürler.

 14. İyi günler ssk lı hastalarınızdan muyene fark ücreti 22.45 tl yazıyor. bunu teyit etmek istiyorum? İstanbul bağcılar dünya göz de de muayene fark ücreti aynımı? Önceden randevu almak gerekiyor mu, randevusuz gelsek muayene olabilirmiyiz?

  1. Merhaba, Dünya Göz Hastanesi bütün şubelerinde aynı ücreti alıyor. Randevu alırken de fark ücretini sorarak teyit edebilirsiniz.

 15. ssk çalışanım.lazer tedavisi olmak istiyorum. Muayene sonucu ameliyat etmezler ise ne kadar muayene ücreti ödeyeceğim?

  1. Merhaba, Muayene ücretlerini kurumun talebi üzerine buradan paylaşamıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu